هدر اصلی
1390/07/20 15:59:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران یک جنگ روانی بیش نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت:سناریوی اتهام زنی آمریکا علیه ایران بیشتر در جهت انحراف افکارعمومی مردم آمریکا و ملت‌هایی است که در منطقه دست به انقلاب زده‌اند.
اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران یک جنگ روانی بیش نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت:سناریوی اتهام زنی آمریکا علیه ایران بیشتر در جهت انحراف افکارعمومی مردم آمریکا و ملت‌هایی است که در منطقه دست به انقلاب زده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/2258.jpg اتهام‌زنی,آمریکا,علیه,ایران,یک,جنگ,روانی,بیش,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،با اشاره به دروغ‌پردازی اخیر آمریکا مبنی بر دستگیری دو ایرانی در این کشور و توطئه آنان برای اقدامات ضدامنیتی، گفت: این سناریو بیشتر در جهت انحراف افکارعمومی مردم آمریکا و ملت‌هایی است که در منطقه دست به انقلاب زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با این دروغ‌پردازی سعی دارد ،حربه‌ای علیه ایران در منطقه ایجاد کند، به فارس افزود:قصد آمریکا از این سناریو این است که اعلام کنند ایرانی که سخن ازبیداری اسلامی در منطقه می‌زند، اکنون خود دارای تخلفاتی است و در آمریکا دست به اقدامات ضدامنیتی می‌زند.
کوثری خاطرنشان کرد:به لطف خداوند ملت ایران با آگاهی که پیدا کرده‌اند، فریب این اتهام‌زنی را نمی‌خورند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس تأکید کرد: اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران یک جنگ روانی بیش نیست و در جهت انحراف افکارعمومی است که تنها در مقطعی می‌توانند ادعا کنند اقداماتشان نتیجه داشته است.

وی درادامه گفت:دروغ‌پراکنی آمریکا مبنی بر دستگیری دو ایرانی در آمریکا به اتهام اقدامات تروریستی، نشان‌دهنده ضعف سیاسی آمریکا و مستأصل شدن سیاست‌مداران این کشور است.
کوثری درپاسخ به این سؤال که آیا این بحث در کمیسیون امنیت ملی و سیاسی‌خارجی مجلس مطرح خواهد شد، گفت: خیر، نیازی نیست.آمریکا شاید بخواهد هر روز دروغ‌پردازی کند، ما که نباید به دنبال آنها باشیم.
این نماینده مجلس اظهارداشت:آمریکا با قیام وال‌استریت دچار مشکل شده و سنگرهایشان در حال فروپاشی و سقوط است و به همین دلیل دست به این تحرکات می‌زنند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet