هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهقان:

تحقیق و تفحص از دستگاه‌ها باید با جامع نگری صورت گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد:اگر تنها به نقاط ضعف دستگاه‌ها توجه شود و نقاط مثبت نادیده گرفته شود و در قضاوت بخشی از امور دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد؛درحق دستگاه‌های اجرایی ظلم می‌شود.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 15:59
تحقیق و تفحص از دستگاه‌ها باید با جامع نگری صورت گیرد عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد:اگر تنها به نقاط ضعف دستگاه‌ها توجه شود و نقاط مثبت نادیده گرفته شود و در قضاوت بخشی از امور دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد؛درحق دستگاه‌های اجرایی ظلم می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/1228.jpg تحقیق,و,تفحص,از,دستگاه‌ها,باید,با,جامع,نگری,صورت,گیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد دهقان،نماینده مردم طرقبه درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا کنون چهار طرح از 28 طرح تحقیق و تفحص از ارگانها و سازمانهای مورد نظر در مجلس قرائت شده،به  باشگاه خبرنگاران گفت:گزارش گروه‌های تحقیق و تفحص به کمیسیون های مربوطه تسلیم شده و کمیسیونها موظفند ظرف یک یا دو ماه آینده گزارشهای مربوطه را بررسی و به صحن علنی ارجاع دهند.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه افزود:اعضای هیأت رئیسه مجلس به دنبال این هستند که مشخص کنند چه تعداد از گزارشهای گروه‌های تحقیق و تفحص قابل طرح در صحن علنی است و در کدام یک موارد تحقیق و تفحص حقیقی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از دستگاه‌ها باید با یک نوع جامع نگری صورت پذیرد اظهار داشت:اگر تنها به نقاط ضعف دستگاه‌ها توجه شود و نقاط مثبت نادیده گرفته شود و در قضاوت بخشی از امور دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد در حق دستگاه‌های اجرایی ظلم می‌شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:آن بخش ازمواردی که هیأتهای تحقیق و تفحص برای آنها زحمت کشیده و گزارش جامع و کاملی را آماده کرده باشند درماه‌های باقی مانده از عمرمجلس هشتم در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000