سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوالفتح نیکنام:

زیاده‌خواهی مدیران بهای خودرو را افزایش داده است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که افزایش بهای خودروهای تولید داخل نتیجه زیاده‌خواهی مدیران، جبران سوءمدیریت و کاهش هزینه‌های خود است، گفت: تنها راه برای کاهش بهای خودرو آزاد کردن واردات خودرو به کشور است.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 14:03
زیاده‌خواهی مدیران بهای خودرو را افزایش داده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که افزایش بهای خودروهای تولید داخل نتیجه زیاده‌خواهی مدیران، جبران سوءمدیریت و کاهش هزینه‌های خود است، گفت: تنها راه برای کاهش بهای خودرو آزاد کردن واردات خودرو به کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/5959.jpg زیاده‌خواهی,مدیران,بهای,خودرو,را,افزایش,داده,است Icana

ابوالفتح نیکنام در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از افزایش بهای خودرو در ماه‌های اخیر انتقاد کرد و افزود: افزایش بهای خودروهای تولید داخل نتیجه زیاده‌خواهی مدیران، جبران سوءمدیریت و کاهش هزینه‌های خود است.

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه خودروسازان داخلی با عدم ارتقا سطح کیفی محصول‌های خود هیچ توجیهی را برای افزایش بهای خودرو باقی نگذاشته‌اند.

وی درباره راهکار کاهش بهای خودرو در بازارهای داخلی، تأکید کرد: تنها راه برای کاهش بهای خودرو آزاد کردن واردات خودرو به کشور است.

متأسفانه مردم ایران باید تاوان سوءمدیریت‌ خودروسازانی که کمترین احساسی به مردم ندارند را بدهند 

نیکنام ادامه داد: در شرایطی که واردات خودرو به کشور آزاد شود مردم استقبال مناسبی از خودروهای باکیفیت و البته ارزان وارداتی می‌کنند و خودروسازان داخلی برای ماندن در بازار مجبور به تولید خودروی باکیفیت با قیمت پایین می‌شوند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با بیان این که خودروسازان داخلی بدون رعایت کردن انصاف بهای محصول‌های خود را افزایش داده‌اند، تصریح کرد: متأسفانه مردم ایران باید تاوان سوءمدیریت‌ خودروسازانی که کمترین احساسی به مردم ندارند را بدهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000