روز مجلس
1390/07/20 14:02:28
سرویس بین الملل
ابوترابی فرد در جمع خبرنگاران تاکید کرد؛

رسوایی مجدد کاخ سفید به دنبال اتهام زنی های جدید آمریکا

معاون قوانین مجلس اقدام اخیر آمریکا را بازی کودکانه و ابلهانه خواند و گفت: قطعا جامعه جهانی با شناختی که از نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و همچنین شاکله جمهوری اسلامی ایران دارد به زودی در جریان زوایای پنهان و آشکار این توطئه قرار خواهد گرفت.
رسوایی مجدد کاخ سفید به دنبال اتهام زنی های جدید آمریکا معاون قوانین مجلس اقدام اخیر آمریکا را بازی کودکانه و ابلهانه خواند و گفت: قطعا جامعه جهانی با شناختی که از نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و همچنین شاکله جمهوری اسلامی ایران دارد به زودی در جریان زوایای پنهان و آشکار این توطئه قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/5024.jpg رسوایی,مجدد,کاخ,سفید,به,دنبال,اتهام,زنی,های,جدید,آمریکا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محمدحسن ابوترابی فرد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی است که از تروریسم آسیب های جدی دیده و شخصیت های تراز اول سیاسی خود را توسط تروریست ها از دست داده است، گفت: سازمان های تروریستی و جنایتکار مانند سازمان منافقین که دستهای ناپاکشان به خون ملت عزیز ما آغشته است، همواره مورد حمایت استکبار جهانی، کنگره آمریکا و کشورهای همسوی نظام سلطه بوده و هستند.

وی با بیان اینکه ایران تا زمان حضور صدام خون آشام و جنایتکار در این کشور آسیب های جدی از این موضوع دید، گفت: تا زمان حضور صدام این کشور یکی از پایگاه های سازمان های تروریستی بر علیه ایران بود.

وی با اشاره به حضور گروهک تروریستی ریگی در شرق کشور،ادامه داد: این گروهک که با تدبیر سربازان گمنام امام زمان (عج) متلاشی شد، براساس اسناد قطعی با حمایت سران سازمان سیا و موساد و دلارهای آمریکایی تعداد قابل توجهی از هموطنان اهل سنت و شیعه ما را در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رساند.

معاون قوانین مجلس ادامه داد: امروز دفاع و حمایت آمریکا از تروریست ها همانند رژیم سفاک صهیونیستی، رژیم قذافی و حکومت های خودکامه و همچنین رژیم آل خلیفه برکسی پوشیده نیست و شاهدیم که جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آسیب های جدی از این اقدامات تروریستی را متحمل شده چرا که مقامات استکباری همیشه در اندیشه دسیسه و توطئه بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی عنوان کرد: ما از سران خودفروخته آمریکا که امروز منافع ملت آمریکا را قربانی منافع صهیونیست های جنایتکار کرده اند جز این انتظار نداریم که با روش های مختلف رویاروی جمهوری اسلامی ایران بایستند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس ادامه داد: استکبار جهانی دیروز با مسلح کردن صدام و حمایت از منافقین، ایران را مورد تهدید قرار داد. امروز هم توطئه های مختلفی همچون تحریم اقتصادی و توطئه اخیر را علیه ایران در دستور کار قرار داده است.

ابوترابی فرد اقدام اخیر آمریکا را بازی کودکانه و ابلهانه خواند و ادامه داد: قطعا جامعه جهانی با شناختی که از نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و همچنین شاکله جمهوری اسلامی ایران دارد با زوایای پنهان و آشکار این توطئه آشکار خواهد شد و افکار عمومی نیز در جریان آن قرار خواهند گرفت.

معاون قوانین مجلس افزود: به گمان بنده این اقدامات مذبوحانه تنها نتیجه ای که دارد استحکام جایگاه ایران و سست کردن تهدیدهای غربی و مواضع سران آمریکا خواهد بود.

عضو فراکسیون روحانیون تصریح کرد: امیدواریم همانگونه که در توطئه های گذشته باصلابت، استحکام و اقتدار به پیش رفتیم در نقشه جدید هم یک بستر مناسب برای رسوایی مجدد کاخ سفید و آشکار شدن ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم شود.

وی طرح این ادعاها علیه ایران را هزینه هایی خواند که جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از دموکراسی، مردم سالاری، بازگشت به هویت دینی و ارزش های اسلامی در دنیای اسلام پرداخت می کند.

ابوترابی فرد در ادامه گفت: این توطئه ها هزینه ای است که جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از ملت لبنان، فلسطین، مصر، لیبی و همه ملل منطقه پرداخت می کند.

وی تاکید کرد: این کمترین هزینه ای است که جمهوری اسلامی ایران پرداخت کرده و خواهد کرد. آنچه امروز برای ما اهمیت دارد اتحاد و پیوند ملل مسلمان و بیداری امت اسلام و سست شدن پایگاه و جایگاه اقتصادی، سیاسی و نظامی آمریکا در منطقه است.

معاون قوانین مجلس در پایان با بیان اینکه امروز ایران در منطقه به پیروزی های زیادی دست یافته است، تاکید کرد: در آینده هم قطعا به موفقیت های بیشتری دست خواهیم یافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet