هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچیان با غلط خواندن رویکرد دولت درباره تخلف مالی سه هزار میلیاردی

تخلف سه هزار میلیاردی به کلاهبرداری شبیه تر است تا اختلاس

سرویس اقتصادی
قائم مقام حزب موتلف اسلامی با بیان اینکه به طور حتم در جریان انجام تخلف مالی زدوبندهای انجام شده است، گفت: اینکه دولت مسئولیت اهمال و قصور مدیران خود را نپذیرد و انتظار تقدیر و تشکر داشته باشد رویکرد کاملا غلطی است.
چهارشنبه 4 آبان 1390 ساعت 13:21
تخلف سه هزار میلیاردی به کلاهبرداری شبیه تر است تا اختلاس قائم مقام حزب موتلف اسلامی با بیان اینکه به طور حتم در جریان انجام تخلف مالی زدوبندهای انجام شده است، گفت: اینکه دولت مسئولیت اهمال و قصور مدیران خود را نپذیرد و انتظار تقدیر و تشکر داشته باشد رویکرد کاملا غلطی است. http://cdn.icana.ir/d/019/9943.jpg تخلف,سه,هزار,میلیاردی,به,کلاهبرداری,شبیه,تر,است,تا,اختلاس Icana

اسداله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: معمولا وقتی خبر اتفاق و یا حادثه‌ای مهمی در کشور اتفاق می‌افتد به صورت طبیعی بحث‌های مختلفی درباره آن در سطح جامعه مطرح می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، اشلام‌شهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر این اتفاق به نفع جمهوری اسلامی ایران نباشد رسانه‌های غربی نیز به سرعت آن را بزرگ نمایی می‌کنند و به نفع خود از آن موضوع بهرهبرداری سیاسی خواهند کرد.

 

تخلف مالی سه هزار میلیاردی بهانه‌ای برای دشمنان نظام

وی با بیان این‌که موضوع تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی نیز از این قائده مستثنی نیست، گفت: با انتشار خبر تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی نه تنها رسانه‌های خارجی و بیگانه که برخی از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی نیز با بزرگ نمایی آن، در راستای اهداف سیاسی خود از آن استفاده کردند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی ادامه داد: با انتشار خبر تخلف مالی جریان‌های مختلف با نسبت دادن این تخلف مالی به جریان‌های رقیب تنها به مشوش کردن اذهان عمومی جامعه کمک کردند و فضای سیاسی و اقتصادی کشور را ملتهب ساختند.

 

تخلفی که در سایه بی توجهی و اهمال مدیران دولتی انجام شد

بادامچیان با بیان این‌که به طور حتم در جریان انجام این تخلف مالی بزرگ اهمال و کم‌کاری انجام گرفته است، گفت: این‌که مدیران و مسئولان دولتی هیچ مسئولیتی را در این‌باره بر عهده نگیرند و منتظر جایزه و تقدیر نیز باشند، بسیار غلط است .

وی تصریح کرد: دولت باید بپذیرد که در زیر مجموعه مدیران و مسئولانش این تخلف بزرگ انجام شده است و به طور حتم در جریان این تخلف قصور کم‌کاری و بی‌توجهی وجود داشته است.

 

باید دید دولت برای تنبیه مدیران و مسئولان متخلف چه برنامه‌ای دارد

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر این که به طور حتم در جریان تخلف مالی سه هزار میلیارد تومانی زدوبندهایی انجام گرفته است، گفت: باید از دولت پرسید که آیا برای برخورد با مسئولان و مدیران متخلف برنامه‌ای خاصی را در نظر گرفته است یا خیر؟

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی تأکید کرد: هم‌اکنون مهمترین اقدام، پرهیز از هرگونه گمانه زنی و اظهار نظر بیهوده در رابطه با تخلف مالی انجام شده در سیستم بانکی کشور است تا دستگاه قضایی و قاضی در فضایی آرام و عقلانی تمام زوایای این تخلف را بررسی کند.

 

تخلفی که بیشتر به کلاهبرداری شباهت دارد تا اختلاس

وی ادامه داد: تخلف انجام شده در سیستم بانکی بیشتر یک کلاهبرداری بزرگ است و موضوع اخلاس باید با بررسی دقیق قاضی اثبات شود اگر چه در بخشی از محورهای تخلف انجام شده، اتهام اختلاس واقعی تر از اتهامات دیگر است.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با بیان این‌که قوه قضاییه با این تخلف با قاطعیت برخورد خواهد کرد، گفت: باید به قوه قضاییه و مسئول پیگیری این پرونده که شخصی قابل اعتماد و باسابقه درخشان است، فرصت داد تا در فضایی کاملا منطقی و به دور از هر گونه جوسازی با متخلفان در هر مقام و منصبی برخورد کند تا بروز چنین تخلفاتی در کشور بهانه به دست دشمنان نظام ندهد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000