سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذاکر در راستای فرمایشات رهبری عنوان کرد:

تلاش ما باید در حفظ ماهیت اسلامی و عدالت‌خواهانه نظام باشد

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل میان مسئولان و مردم برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و در راستای فرمایشات رهبری، گفت: انقلاب به شرطی متدوام است که حتماً در مسیر عدالت خواهی اسلام گام بردارد.
جمعه 22 مهر 1390 ساعت 10:53
تلاش ما باید در حفظ ماهیت اسلامی و عدالت‌خواهانه نظام باشد عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل میان مسئولان و مردم برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و در راستای فرمایشات رهبری، گفت: انقلاب به شرطی متدوام است که حتماً در مسیر عدالت خواهی اسلام گام بردارد. http://cdn.icana.ir/d/019/4115.jpg تلاش,ما,باید,در,حفظ,ماهیت,اسلامی,و,عدالت‌خواهانه,نظام,باشد Icana

سیدسلمان ذاکر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه و تاکید ایشان بر تدوام مسیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: با اوج بیداری اسلامی در منطقه وظیفه ما به عنوان آغازگر این راه در سه دهه گذشته، هر روز سنگین‌تر و بیشتر می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: تلاش ما همواره باید حفظ ماهیت اسلامی نظام و روحیه دینی انقلابیون باشد، همانطور که شهید مطهری نیز تاکید داشتند نباید پیروزی و بهره‌گیری از امکانات قدرت سیاسی باعث شود روحیه دینی و تقوا از بین برود.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه انقلاب ما ماهیتاً دینی و اسلامی است، گفت: تنها با حفظ همین ویژگی، یعنی تدین و اسلامیت تداوم خواهد یافت، انقلاب به شرطی متدوام است که حتماً در مسیر عدالت خواهی اسلام گام بردارد؛همان‌گونه که تا به امروز برقراری عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه - 20 مهر ماه- در میان استقبال گسترده مردم ولایتمدار استان کرمانشاه، وارد این شهر شدند. معظم‌له پس از طی کردن مسیر دیدار با مردم و استقبال در ورزشگاه آزادی شهر کرمانشاه، در جمع مردم این شهر سخنرانی کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000