سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بشیری با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه:

سخنان رهبری برای حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: رهبر معظم انقلاب در ابتدای سفر خود و سخنرانی در جمع مردم استان کرمانشاه به مسائل مختلفی اشاره کردند و تاکید کردند که باید برای مشکلات مردم این استان چاره جویی شود و حل این مشکلات در دستور کار مقامات و نهادهای اجرایی قرار بگیرد.
جمعه 22 مهر 1390 ساعت 11:05
سخنان رهبری برای حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: رهبر معظم انقلاب در ابتدای سفر خود و سخنرانی در جمع مردم استان کرمانشاه به مسائل مختلفی اشاره کردند و تاکید کردند که باید برای مشکلات مردم این استان چاره جویی شود و حل این مشکلات در دستور کار مقامات و نهادهای اجرایی قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/11508.jpg سخنان,رهبری,برای,حل,مشکلات,مردم,در,دستور,کار,قرار,گیرد Icana

فرهاد بشیری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب پس از 23 سال انتظار به این شهر سفر کردند و این سفر مانند سایر سفرهای‌مقام معظم رهبری حائز اهمیت است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در ابتدای سفر خود و سخنرانی در جمع مردم این استان به مسائل مختلفی اشاره کردند و تاکید کردند که باید برای مشکلات مردم این استان چاره جویی شود و حل این مشکلات در دستور کار مقامات و نهادهای اجرایی قرار بگیرد.

وی افزود: مردم این استان وفاداری خود را به این نظام اسلامی ثابت کرده‌اند، در این سفر هم که یک سفر تاریخی و به یادماندنی است و بازتاب گسترده‌ای در سطح کشور و حتی جهان دارد، حضوری پرشور و وصف نکردنی خواهند داشت.

نماینده مردم در مجلس بیان کرد: یکی دیگر از برکات سفر معظم‌له تاثیرات گسترده روحی و روانی بر مردم است و مایه آرامش بیشتر آنها می‌شود.

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه - 20 مهر ماه- در میان استقبال گسترده مردم ولایتمدار استان کرمانشاه، وارد این شهر شدند. معظم‌له پس از طی کردن مسیر دیدار با مردم و استقبال در ورزشگاه آزادی شهر کرمانشاه، در جمع مردم این شهر سخنرانی کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000