روز مجلس
1390/07/20 16:28:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی مطهری:

استعفایم را تقدیم هیات رییسه مجلس کردم

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:با مسکوت ماندن نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور به این نتیجه رسیدم که استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کنم.
استعفایم را تقدیم هیات رییسه مجلس کردم عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:با مسکوت ماندن نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور به این نتیجه رسیدم که استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/2155.jpg استعفایم,را,تقدیم,هیات,رییسه,مجلس,کردم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ،به ایسنا گفت:در اعتراض به در دستور قرار نگرفتن نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور که حدود 3 ماه و نیم قبل تقدیم هیات رییسه مجلس شده است استعفا‌نامه‌ی خود را تقدیم هیات رییسه کردم.

مطهری گفت:اگر نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور در دستور کار مجلس قرار نگیرد؛هم‌چنان بر استعفای اعتراضی خود پافشاری خواهم کرد.

نماینده‌ی مردم تهران درمجلس یادآور شد: براساس آیین‌نامه‌ی داخلی مجلس، پس از تقدیم نامه سوال از رییس‌جمهور می‌بایست موضوع سوال در اولین جلسه‌ی علنی مجلس اعلام وصول ‌شود؛ طبق آیین‌نامه یک هفته بعد از این مرحله، موضوع نامه در صحن علنی مطرح و سوال شونده نیم ساعت فرصت اظهار نظر دارد و بعد از آن نیز مخالفان سوال نیز نیم ساعت فرصت خواهند داشت تا به بیان دیدگاه‌هایشان درباره‌ی موضوع بپردازند و بعد از آن هم مجلس رای‌گیری خواهد کرد.

مطهری تاکید کرد:با مسکوت ماندن نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور به این نتیجه رسیدم که استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کنم ،چرا که بنده به این روش آقایان اعتراض دارم.

مطهری تاکید کرد: با مسکوت ماندن نامه‌ی سوال از رییس‌جمهور به این نتیجه رسیدم که استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کنم چرا که بنده به این روش آقایان اعتراض دارم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet