سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملاقات دبیر کل اتحادیه جهانی کارگران با محسن کوهکن:

استقبال نماینده پارلمان یونان از گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور

سرویس سیاسی
دبیر کل اتحادیه جهانی کارگران در دیدار با عضو هیئت رئیسه مجلس با استقبال از گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور بر اراده خود و همکارانش در پارلمان یونان برای فعال‌سازی گروه دوستی پارلمانی یونان و ایران تاکید کرد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 18:10
استقبال نماینده پارلمان یونان از گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور دبیر کل اتحادیه جهانی کارگران در دیدار با عضو هیئت رئیسه مجلس با استقبال از گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور بر اراده خود و همکارانش در پارلمان یونان برای فعال‌سازی گروه دوستی پارلمانی یونان و ایران تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/11241.jpg استقبال,نماینده,پارلمان,یونان,از,گسترش,روابط,پارلمانی,میان,دو,کشور Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جورج مارکوس دبیراتحادیه جهانی کارگران ونماینده مجلس یونان بعدازظهر سه‌شنبه 19 مهرماه با محسن کوهکن عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

درابتدای این دیدارمحسن کوهکن ضمن ابرازرضایت ازروند رو به گسترش مناسبات دو کشور در بخش‌های گوناگون گفت: دو کشور از امکانات و ظرفیت‌های مناسبی برای تحکیم و توسعه روابط فیمابین برخوردارند.

رئیس گروه دوستی ایران و یونان در ادامه با تاکید بر جایگاه مهم روابط پارلمانی در تعمیق روابط و همکاری‌های دو کشور همکاری گروه دوستی پارلمانی یونان و ایران در مجلس یونان را خواستار شد.

نماینده پارلمان یونان هم چنین با استقبال از گسترش روابط پارلمانی میان دو کشور بر اراده خود و همکارانش در پارلمان یونان برای فعال‌سازی گروه دوستی پارلمانی یونان و ایران تاکید کرد.

رئیس اتحادیه جهانی کارگران با اشاره به روابط غرب با خانه کارگر ایران مواضع ضدامپریالیستی و ضدصهیونیستی این اتحادیه را خاطرنشان ساخت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000