سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی:

از دلایل استعفای مطهری بی‌خبرم

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه مجلس درخصوص استعفای علی مطهری گفت:از دلایل این مسئله اطلاعی ندارم.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 18:24
از دلایل استعفای مطهری بی‌خبرم عضو هیئت رئیسه مجلس درخصوص استعفای علی مطهری گفت:از دلایل این مسئله اطلاعی ندارم. http://cdn.icana.ir/d/019/2075.jpg از,دلایل,استعفای,مطهری,بی‌خبرم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه استعفای علی مطهری نمی‌تواند مسئله مهمی باشد،خاطرنشان کرد:از دلایل این مسئله اطلاعی ندارم،از خودشان پیگیری کنید.
محمدحسین فرهنگی به ایلنا، تاکید کرد:بحث استعفای علی مطهری از سمت نمایندگی مجلس بحثی تبلیغاتی است و علاقه‌ای به پیگیری این بحث ندارم.
وی افزود: اینکه مطرح می‌شود نامه استعفا باید حتما به رئیس مجلس تقدیم شود امر درستی نیست و این مسئله اهمیت چندانی ندارد چرا که صرفا یک نامه از دست یک نفر به دست فرد دیگری می‌رود.
علی مطهری صبح امروز از تقدیم استعفای خود به هیات رئیسه خبر داد و علت این امر را عدم اعلام وصول طرح سوال از رییس جمهور اعلام کرد.
لازم به ذکر است طرح سئوال از رئیس جمهور ۵ تیرماه با ۱۰۰ امضاء توسط علی مطهری از طراحان اصلی این سئوال، به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد، اما تا این لحظه نسبت به اعلام وصول این طرح از سوی هیئت رئیسه اقدامی نشده است.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000