سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه/23

زنان و مادران کانون مهرورزی و تقابل با خشونت در جامعه هستند

سرویس فرهنگی
رییس فراکسیون زنان مجلس زنان را کانون‌های مهرورزی در خانواده توصیف کرد وگفت: مادران به دلیل قابلیت‌های عاطفی خاص خود می‌توانند با مهرورزی و تربیت صحیح اجتماعی خشونت را از خانواده تا جامعه به حداقل برسانند.
جمعه 22 مهر 1390 ساعت 17:40
زنان و مادران کانون مهرورزی و تقابل با خشونت در جامعه هستند رییس فراکسیون زنان مجلس زنان را کانون‌های مهرورزی در خانواده توصیف کرد وگفت: مادران به دلیل قابلیت‌های عاطفی خاص خود می‌توانند با مهرورزی و تربیت صحیح اجتماعی خشونت را از خانواده تا جامعه به حداقل برسانند. http://cdn.icana.ir/d/019/3628.jpg زنان,و,مادران,کانون,مهرورزی,و,تقابل,با,خشونت,در,جامعه,هستند Icana

طیبه صفایی در گفت‌و‌گو با خبر نگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر نقش و جایگاه ویژه زنان در دیدگاه‌های اسلامی ادامه داد: زنان و مادران به دلیل طبیعت خاص و ماهیت اجتماعی بی‌مانندی که دارند می‌توانند در شکل گیری و تحکیم اخلاق اجتماعی به خصوص حذف خشونت از خانواده و جامعه نقش به سزایی داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم فرهنگسازی در زمینه لزوم کاهش خشونت‌های خانگی و اجتماعی و آموزش زنان و مادران برای بارور شدن ماهیت وجودشان افزود: تربیت صحیح خانوادگی و ارتقا کیفی آموزش و پرورش و آموزش عالی مهم‌ترین راهکارهای فرهنگی کاهش خشونت در جامعه است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش در جامعه ما باید در جهت تعمیق و تحکیم نقش زنان در جامعه گام بر دارد چرا که دختران امورز مادران فردا هستند و از همین امروز باید آموزش‌های مناسب را برای کنترل خشونت‌های خانگی در خانه، مدرسه و دانشگاه ببینند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر ضرورت لحاظ مباحث محبت و مهرورزی در سر فصل دروس آموزش و پرورش و آموزش عالی گفت: جامعه توام از محبت و به دور از خشونت باید از خانوده شروع شود و در خانواده زنان اصلی ترین نقش را در تربیت فرزندان و کنترل سطح تنش و خشونت دارند./
 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000