اربعین حسینی
1390/07/23 09:17:58
سرویس کمیسیون ها

دستور کار کمیسیون اصل 90 اعلام شد

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ در جلسه‌های این هفته خود افزون بر بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد پرونده‌های مطرح در این کمیسیون درباره گزارش تحلیل چالش­های موجود در بازار ارز و گزارش­های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
دستور کار کمیسیون اصل 90 اعلام شد اعضای کمیسیون اصل 90 در جلسه‌های این هفته خود افزون بر بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد پرونده‌های مطرح در این کمیسیون درباره گزارش تحلیل چالش­های موجود در بازار ارز و گزارش­های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/11023.jpg دستور,کار,کمیسیون,اصل,90,اعلام,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ بر اساس دستور هفتگی اعلام شده کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی،‌ جلسه­های عمومی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی یک­شنبه،‌ دوشنبه و سه­شنبه و جلسه­های کارگروه­های تخصصی این کمیسیون نیز علاوه بر روزهای یکشنبه و سه شنبه در روز چهارشنبه نیز برگزار می شود.

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، در جلسه‌ روز یکشنبه خود در مورد گزارش کارگروه رسیدگی به یک پرونده را استماع و در مورد دو پرونده دیگر در دستور کار کمیسیون تصمیم‌گیری می‌کنند.

در روز دوشنبه این هفته جلسه فوق العاده‌ای با حضور کلیه اعضاء ثابت و غیر ثابت کمیسیون برگزار می‌شود.

اعضای کمیسیون اصل 90 در جلسه روز سه شنبه خود علاوه بر استماع و رسیدگی به گزارش رسیدگی به یکی از پرونده‌های مورد بررسی در کارگروه‌ها و اتخاذ تصمیم در مورد پرونده‌ای دیگر، درباره گزارش تحلیل چالش­های موجود در بازار ارز و گزارش­های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

در این هفته دو کارگروه فرهنگی و اجتماعی و کارگروه اقتصادی، فنی و عمرانی در روز یکشنبه، کارگروه های سیاسی و نظامی و کارگروه قضایی و حقوقی روز سه شنبه و کارگروه مجلس و امور ویژه در روز چهارشنبه برای رسیدگی به شکایت های واصله تشکیل جلسه خواهند داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet