روز مجلس
1390/07/23 09:52:54
سرویس کمیسیون ها
سه‌شنبه در کمیسیون صنایع و معادن انجام می‌شود؛

پاسخ‌گویی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سئوال نمایندگان

در نشست عصر سه‌شنبه هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سئوال تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس پاسخ می‌دهد.
پاسخ‌گویی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سئوال نمایندگان در نشست عصر سه‌شنبه هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سئوال تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس پاسخ می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/970.jpg پاسخ‌گویی,وزیر,ارتباطات,و,فناوری,اطلاعات,به,سئوال,نمایندگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس روز یکشنبه -24 مهرماه- پس از رسیدگی به آخرین اخبار در حوزه کاری خود، لایحه اصلاح قانون معادن  باز فرستاده شده از شورای نگهبان و گزارش رئیس سازمان گسترش و نوسازی درباره عملکرد این سازمان را بررسی می‌کنند.

همچنین در نشست عصر سه‌شنبه -26مهرماه- کمیسیون صنایع و معادن مجلس "رضا تقی‌پور" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سئوال‌های "احمدعلی کیخا" نماینده مردم زابل و زهک، "محمدمهدی افشاری" نماینده مردم داراب و زرین‌دشت، "سیداحمد لطفی‌آشتیانی" نماینده مردم اراک و کمیجان، "عزیز اکبریان" نماینده مردم کرج، "سیداحمدرضا دستغیب(فخرالدین)" نماینده مردم شیراز پاسخ می‌دهد.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن در نشست عصر سه‌شنبه خود به تقاضای جمعی از نمایندگان مردم در مجلس درباره نحوه تأمین تجهیزات مورد نیاز در حوزه صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیدگی می‌کنند.

لازم به ذکر است روز یکشنبه -24 مهرماه- نشست اعضای هیأت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری سهام شرکت سایپا، برای بررسی گزارش‌های رسیده برگزار می‌شود.

نشست کارگروه معدن به منظور بررسی مشکل‌های معدن‌های استان یزد و کارگروه ارتباطات برای بررسی مشکل‌های هیأت مدیره انجمن شرکت‌های اینترنتی (VOIP) نیز در روز یکشنبه -24 مهرماه- برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet