خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/23 09:37:05
سرویس کمیسیون ها
صبح دوشنبه با حضور وزیر نفت؛

موضوع مخازن مشترک و استفاده از فناوری‌ داخلی بررسی می‌شود

اعضای کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی صبح دوشنبه موضوع مخازن مشترک و استفاده از فناوری‌ داخلی را با حضور وزیر نفت و تعدادی از مسئولان و کارشناسان این وزارتخانه بررسی می‌کنند.
موضوع مخازن مشترک و استفاده از فناوری‌ داخلی بررسی می‌شود اعضای کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی صبح دوشنبه موضوع مخازن مشترک و استفاده از فناوری‌ داخلی را با حضور وزیر نفت و تعدادی از مسئولان و کارشناسان این وزارتخانه بررسی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3880.jpg موضوع,مخازن,مشترک,و,استفاده,از,فناوری‌,داخلی,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی مجلس، در نشست تخصصی صبح دوشنبه -25 مهر ماه- خود موضوع مخازن مشترک و استفاده از فناوری‌ داخلی را بررسی می‌کنند.

بر اساس این گزارش "رستم قاسمی" وزیر نفت و تعدادی از مسئولان و کارشناسان این وزارتخانه میهمان نشست تخصصی صبح دوشنبه کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی هستند.

پس از آن که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری نام جهاد اقتصادی را برای امسال در نظر گرفتند، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای فراهم کردن بسترهای لازم برای تحقق شعار جهاد اقتصادی کمیسیون ویژه‌ای را با نام کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی تشکیل دادند.

اعضای کمیسیون ویژه جهاد اقتصادی در نشست‌های تخصصی خود موضوع‌های مختلفی که می‌توانند در تحقق شعار جهاد اقتصادی مؤثر باشند را بررسی می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet