سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غفار اسماعیلی:

عدول از قانون زمینه تخلف اقتصادی را فراهم می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت:بهترین شیوه برای بررسی و برخورد با این تخلف آن است که از سیاسی شدن موضوع جلوگیری نماییم تا در فضایی منطقی به نتیجه‌گیری و اقدام درست دست پیدا کنیم.
شنبه 23 مهر 1390 ساعت 09:36
عدول از قانون زمینه تخلف اقتصادی را فراهم می‌کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت:بهترین شیوه برای بررسی و برخورد با این تخلف آن است که از سیاسی شدن موضوع جلوگیری نماییم تا در فضایی منطقی به نتیجه‌گیری و اقدام درست دست پیدا کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/542.jpg عدول,از,قانون,زمینه,تخلف,اقتصادی,را,فراهم,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غفار اسماعیلی با بیان این مطلب به تابناک گفت:چند و چون این قضیه و ارتباط آن با هر کدام از قوای سه‌گانه بایستی به دقت بررسی و برای اذهان عمومی روشن و شفاف‌سازی شود.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:باید بدون هرگونه تعارف با قاطعیت با این موضوع برخورد کرد،چراکه این تخلف اقتصادی موجب شکسته شدن اعتماد بین مردم و مسئولین شد و ما نیازمند بازگرداندن اعتماد به مردم هستیم.
نماینده هشترود چاراویماق در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بهترین شیوه برای بررسی و برخورد با این تخلف آن است که از سیاسی شدن موضوع جلوگیری نماییم تا در فضایی منطقی به نتیجه‌گیری و اقدام درست دست پیدا کنیم.
وی افزود:وقتی قانون حاکم باشد بروز چنین اتفاقاتی دوراز ذهن است؛اما وقتی مجلس به‌عنوان یک نهاد نظارتی قادر به برخورد با تخلف نباشد؛به‌ صورت طبیعی باید منتظر وقوع چنین اتفاقاتی باشیم.

این نماینده اصولگرای مجلس بیان داشت:عدول از قانون زمینه تخلف اقتصادی اخیر را فراهم می‌کند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000