روز مجلس
1390/07/23 11:40:40
سرویس اقتصادی
طاهرپور: زمان قانونی دولت برای ارائه شرح وظایف تمام نشده است

مجلس در انتظار لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی

عضو کمیسیون ویژه بررسی ادغام وزارتخانه‌ها با بیان این که مسئولان اجرایی برای ارائه لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی به مجلس ۶ ماه زمان دارند، گفت: با توجه به گذشت سه ماه از ادغام وزارتخانه‌ها تا کنون گزارش‌های نخستین دولت درباره شرح وظایف وزارتخانه‌های جدید به مجلس ارائه نشده است.
مجلس در انتظار لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی عضو کمیسیون ویژه بررسی ادغام وزارتخانه‌ها با بیان این که مسئولان اجرایی برای ارائه لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی به مجلس 6 ماه زمان دارند، گفت: با توجه به گذشت سه ماه از ادغام وزارتخانه‌ها تا کنون گزارش‌های نخستین دولت درباره شرح وظایف وزارتخانه‌های جدید به مجلس ارائه نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/6069.jpg مجلس,در,انتظار,لایحه,شرح,وظایف,وزارتخانه‌های,ادغامی Icana

شهریار طاهرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان این که مسئولان اجرایی برای ارائه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی 6 ماه زمان دارند، تصریح کرد: هم‌اکنون با وجود گذشت سه ماه از ادغام وزارتخانه‌ها، گزارش‌های ابتدایی درباره شرح وظایف این وزارتخانه‌ها نیز به مجلس ارائه نشده است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعضای کمیسیون ویژه بررسی ادغام تا کنون نشستی را برگزار نکرده اند، افزود: انتظار این بود که این کمیسیون نقش فعال‌تری را در زمینه ادغام وزارتخانه‌ها ایفا کند و با تشکیل نشست‌های متعدد به روند ادغام وزارتخانه‌ها شتاب بخشد.

به احتمال فراوان نخستین نشست این کمیسیون پس از ارائه لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی به مجلس برگزار می‌شود 

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با بیان این که تا کنون اعضای هیئت رئیسه کمیسیون ویژه بررسی ادغام وزارتخانه‌ها نیز مشخص نشده است، یادآور شد: به احتمال فراوان نخستین نشست این کمیسیون پس از ارائه لایحه شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی به مجلس برگزار می‌شود.

سیدکاظم دلخوش‌اباتری، سیدناصر موسوی‌لارگانی، شکور اکبرنژاد، سیدمحمدرضا حاجی‌اصغری، اقبال محمدی، داود محمدجانی، سیدعنایت‌الله هاشمی، محمد‌حسین مقیمی، شاپور پولادی، سیدعلی ادیانی‌راد، محمد سقایی، حسین امیری‌خامکانی، علی مطهری، شهریار طاهرپور و حمیدرضا فولادگر از جمله اعضای کمیسیون مشترک بررسی ادغام وزارتخانه‌ها هستند./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet