روز مجلس
1390/07/23 12:12:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری:

نهاد روحانیت،اصولگرایان را به سر‌منزل مقصود می‌رساند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان کرد:بهترین راه این است که مبنای وحدت را محوریت روحانیت قرار دهیم. چراکه شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله مهدوی‌کنی به دنبال اغراض انتخاباتی و فردی نیستند.
نهاد روحانیت،اصولگرایان را به سر‌منزل مقصود می‌رساند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان کرد:بهترین راه این است که مبنای وحدت را محوریت روحانیت قرار دهیم. چراکه شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله مهدوی‌کنی به دنبال اغراض انتخاباتی و فردی نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/6148.jpg نهاد,روحانیت،اصولگرایان,را,به,سر‌منزل,مقصود,می‌رساند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو فراکسیون اصولگرایان می‌گوید:مستقل وارد شدن جبهه پایداری و معرفی لیست انتخاباتی از سوی این جریان به ضرر وحدت اصولگرایان است.

نور‌الله حیدری نماینده مردم اردل، فارسان و عضو کمیسیون آموزش مجلس  با اشاره به ورود جامعتین به موضوع وحدت اصولگرایان، به خبر‌آنلاین گفت:تجربه نشان داده که نهاد روحانیت بهتر از دیگران، اصولگرایان را به سر‌منزل مقصود می‌رساند

وی با اشاره به شرط‌ گذاری‌ها از سوی برخی گروه‌های اصولگرا برای حضور در جبهه متحد اصولگرایان، افزود:هر گرایشی در زمان انتخابات تلاشش بر این است که نقش خود را در لیست‌های انتخاباتی پررنگ کند. اما از آنجا که اضلاع اصولگرایی زیاد است، برای مدیریت آن ما ناچاریم پایانی برای این تکثر‌ها قائل شویم، چراکه یک بدنه بزرگ نمی‌تواند به وحدت برسد.

حیدری با بیان اینکه ادامه درگیری‌ها بین گروه‌های اصولگرا به هیچ وجه به صلاح نیست، خاطرنشان کرد: بهترین راه این است که مبنای وحدت را محوریت روحانیت قرار دهیم. چراکه شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله مهدوی‌کنی به دنبال اغراض انتخاباتی و فردی نیستند.
عضو فراکسیون اصولگرایان که می‌گفت هوای نفس وارد جبهه‌ پایداری شده است، افزود: این گروه ناخواسته در همان جهتی حرکت می‌کند که مد‌نظر جریان انحرافی و فتنه است. چراکه وقتی اصولگریان نتوانند به یک لیست مشترک برسند رقبای آنها کرسی‌های مجلس را در دست می‌گیرند.
وی با انتقاد از مواضع جبهه پایداری در خصوص گروه‌های اصولگرا،اظهار داشت:اعضای جبهه پایداری به جای اینکه خطر جریان انحرافی و فتنه را مورد تبیین قرار دهند توپخانه‌شان را روی گروه‌های اصولگرا گرفته‌اند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet