روز مجلس
1390/07/23 13:55:07
سرویس اقتصادی
‌حسینی در تشریح اهداف سفر کمیسیون برنامه و بودجه به کرمان؛

روند اجرایی طرح‌های ملی کرمان ارزیابی می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که اعضای کمیسیون متبوعش عصر فردا به استان کرمان سفر می‌کنند، گفت: هدف از انجام این سفر بررسی روند اجرایی شدن طرح‌های ملی و ارزیابی شاخص‌های اقتصادی استان کرمان در قیاس با میانگین کشوری است.
روند اجرایی طرح‌های ملی کرمان ارزیابی می‌شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که اعضای کمیسیون متبوعش عصر فردا به استان کرمان سفر می‌کنند، گفت: هدف از انجام این سفر بررسی روند اجرایی شدن طرح‌های ملی و ارزیابی شاخص‌های اقتصادی استان کرمان در قیاس با میانگین کشوری است. https://cdn.icana.ir/d/019/10726.jpg روند,اجرایی,طرح‌های,ملی,کرمان,ارزیابی,می‌شود Icana

سیدنجیب حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح اهداف سفر اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به استان کرمان که عصر فردا (یکشنبه 24مهرماه) انجام می‌شود، بیان کرد: هدف از انجام چنین سفرهایی بررسی طرح‌های ملی و همچنین ارزیابی شاخص‌های اقتصادی استان در قیاس با میانگین کشوری است.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، مراوه‌تپه و گالیکش در مجلس شورای اسلامی افزود: در این سفر میزان بودجه‌های سنواتی استان کرمان با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان تحلیل و مطالعه می‌شود.

وی با بیان این که برخی از طرح‌های مطالعه شده در استان کرمان نیاز به ردیف‌های اعتباری دارد، ادامه داد: در این سفر برای اخذ مجوز برای طرح‌های مصوب هیئت دولت در استان کرمان از کمیسیون ماده 215 برنامه پنجم توسعه تلاش می‌شود.

حسینی یادآور شد: در پایان هر سفر گزارشی درباره وضعیت شاخص‌های اقتصادی هر استان در قیاس با میانگین کشوری شاخص‌های مختلف ارائه می‌شود که پس از آن برای ارتقای شاخص‌های مورد نیاز در کمیسیون برنامه و بودجه تصمیم‌گیری می‌شود.

وی هدف دیگر از انجام سفر اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به استان کرمان را بر طرف کردن موانع و مشکل‌های صنعتی استان کرمان برشمرد و گفت: مشکل بسیاری از واحدهای صنعتی کشور در شرایط کنونی نبود سرمایه‌گذار است که با فراهم کردن شرایط برای سرمایه‌گذاری می‌توان جان تازه‌ای به وضعیت صنعت استان کرمان بخشید.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم تصریح کرد: پیدا کردن فاینانسور، فروش اوراق مشارکت و اعطای تسهیلات ویژه برای سرمایه‌گذاری‌های صنعتی از جمله راهکارهایی است که برای واحدهای صنعتی نیمه تعطیل استان کرمان می‌توان در نظر گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet