هدر اصلی
1390/07/23 13:40:49
سرویس بین الملل
جنبش وال استریت سرآغاز فروپاشی نظام سرمایه داری غرب/3

فطرت انسانی و معنوی،نظام سرمایه داری غرب را به قعر نابودی می کشد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جنبش مردم وال استریت در آمریکا را در راستای دستیابی آنها به فطرت انسانی و معنوی اشان عنوان کرد.
فطرت انسانی و معنوی،نظام سرمایه داری غرب را به قعر نابودی می کشد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس جنبش مردم وال استریت در آمریکا را در راستای دستیابی آنها به فطرت انسانی و معنوی اشان عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8103.jpg فطرت,انسانی,و,معنوی،نظام,سرمایه,داری,غرب,را,به,قعر,نابودی,می,کشد Icana

"حسن نوروزی" در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه امروز مردم آمریکا به دنبال گمشده های اخلاقی و اجتماعی خود هستند، گفت: مردم آمریکا دریافتند که تنها توسعه اقتصادی که محدود به قشری خاص است کافی نبوده بنابراین برای احقاق حقوق اجتماعی و معنوی خود که در نظام سرمایه داری و امپریالیستی به آن توجهی نمی شود به خیابان ها ریخته اند.

نماینده مردم رباط  کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فطرت انسانی جنبش وال استریت، نظام سرمایه داری غرب را به قعر نابودی می کشد،‌ افزود: واقعیت این است که رشد و توسعه مراحلی دارد که با رشد آغاز و به توسعه و در نهایت توسعه پایدار منجر می شود.

وی با بیان این که امروز توسعه پایدار و امکانات اقتصادی تنها به نفع یک تا دو درصد مردم آمریکاست، گفت: همین موضوع باعث شده مردم اعتراضات گسترده ای را نسبت به سیاست­های حاکم در آمریکا در دستور کار خود قرار دهند.

این نماینده مجلس هشتم با بیان این که منحصر شدن منافع توسعه پایدار به عده ای خاص،‌ به ضرر عده زیادی از شهروندان آمریکا تمام شده است ادامه داد: نظام سرمایه داری و امپریالیستی تنها به دنبال منافع سرمایه داران بوده و ارزشی برای فطرت انسانی قائل نیست بر همین اساس است که مردم آمریکا برای مقابله با این حرکت مستبدانه حاکم در آمریکا دست به اعتراض زده اند.

نوروزی با تاکید براین­که نتیجه این اعتراضات جز فروپاشی نظام سرمایه داری نخواهد بود خاطر نشان کرد: امروز فطرت معنوی و هویت انسانی در بین مردم آمریکا بیدار شده و بر همین اساس قطعا اعتراضات و مبارزات خود را تا فروپاشی کامل نظام سرمایه داری ادامه خواهند داد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه-20 مهرماه- با اشاره به جنبش "وال استریت" در آمریکا، آنرا مسئله مهمی خواندند و خاطر نشان کردند: اگر چه مقامات آمریکایی در ابتدا تلاش کردند تا این حرکت اعتراضی را کوچک نشان دهند اما اکنون مجبور به اعتراف شده‌اند.

ایشان با اشاره به دست نوشته های چندین هزار معترض در آمریکا که خود را نود و نه درصد و اکثریت ملت آمریکا معرفی می کنند ، افزودند : مردم آمریکا در واقع به حاکمیت اقلیت یک درصدی بر اکثریت نود و نه درصدی  معترض هستند که مالیات و پول مردم آمریکا را هزینه براه انداختن جنگ در افغانستان و عراق و حمایت از رژیم صهیونیستی میکنند.

رهبر فرزانه انقلاب تأکید کردند: ممکن است حکومت آمریکا با شدت عمل، این جنبش اعتراضی را سرکوب کند اما نمی تواند ریشه های آن را از بین ببرد، نظام سرمایه داری در بن بست کامل قرار گرفته و بحران غرب بطور کامل شروع شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet