سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمد مهدوی‌ابهری:

حضور بخش‌خصوصی در حوره خودروسازی، ارتقای کیفیت خودرو را به‌دنبال دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان این که افزایش شرکت‌های خودروساز موجب ارتقای کیفیت و کاهش قیمت خودرو می‌شود، گفت: با توجه به سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و حمایت از بخش غیردولتی، باید زمینه سرمایه‌گذاری برای حضور بخش خصوصی در صنعت خودروسازی کشور فراهم شود.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 11:35
حضور بخش‌خصوصی در حوره خودروسازی، ارتقای کیفیت خودرو را به‌دنبال دارد نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان این که افزایش شرکت‌های خودروساز موجب ارتقای کیفیت و کاهش قیمت خودرو می‌شود، گفت: با توجه به سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و حمایت از بخش غیردولتی، باید زمینه سرمایه‌گذاری برای حضور بخش خصوصی در صنعت خودروسازی کشور فراهم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/1008.jpg حضور,بخش‌خصوصی,در,حوره,خودروسازی،,ارتقای,کیفیت,خودرو,,را,به‌دنبال,دارد Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، احمد مهدوی‌ابهری در گفت‌وگو با مردم نو، با بیان این که هم‌اکنون میزان تعداد شرکت‌های خودروساز در کشور کم است، افزود: به هر میزان تعداد شرکت‌های فعال خودروساز در کشور بیشتر باشد این امر در ایجاد رقابت، ارتقای کیفیت و کاهش قیمت خودرو مؤثر خواهد بود.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم تقویت شرکت‌های خودروساز تأکید کرد و گفت: در استراتژی توسعه صنعت خودرو، هدف‌هایی برای تولید خودرو و بازارهای هدف دیده شده است که با توجه به این برنامه باید در راستای تقویت بخش خصوصی و حضور این بخش در صنعت خودرو کشور تلاش بیشتری صورت گیرد.

این نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم، با تأکیدبر طرح ادغام دو شرکت ایران خودرو و سایپا در سنوات گذشته، افزود: این مسئله از مواردی است که از سوی مدیران شرکت‌ها و در سنوات گذشته مطرح شد و نظراتی نیز در این ارتباط از سوی بسیاری از کارشناسان و مدیران مطرح شد.

وی ادامه داد: البته بحث ادغام شرکت‌های خودروساز در کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز مطرح شد و در نهایت جهت تصمیم‌گیری به دستگاه‌های اجرایی و دولت واگذار شد.

مهدوی‌ابهری گفت: پس از آن دستوری مبنی بر ادغام شرکت‌های ایران خودرو و سایپا از سوی وزارت صنایع و معادن صادر نشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000