هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدرضا خباز:

آرایش سیاسی اصلاح طلبان تا پایان مهرماه مشخص می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون اقلیت مجلس تاکید کرد:این فراکسیون با دیگر اصلاح طلبان به یک جمع بندی در خصوص چگونگی شرکت در انتخابات مجلس نهم می رسند.
شنبه 23 مهر 1390 ساعت 14:53
آرایش سیاسی اصلاح طلبان تا پایان مهرماه مشخص می شود عضو فراکسیون اقلیت مجلس تاکید کرد:این فراکسیون با دیگر اصلاح طلبان به یک جمع بندی در خصوص چگونگی شرکت در انتخابات مجلس نهم می رسند. http://cdn.icana.ir/d/019/6865.jpg آرایش,سیاسی,اصلاح,طلبان,تا,پایان,مهرماه,مشخص,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی،درباره چگونگی شرکت اعضای فراکسیون اقلیت در انتخابات مجلس نهم، گفت:براساس آخرین نشست اعضای فراکسیون اقلیت که قبل از تعطیلات مجلس برگزار شد؛مقرر شد اعضای این فراکسیون با مجموعه اصلاح طلبان خارج از مجلس، در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود:طبق آخرین جلسه فراکسیون اقلیت تصمیم گرفته شد این فراکسیون با دیگر اصلاح طلبان به یک جمع بندی در خصوص چگونگی شرکت در انتخابات مجلس نهم برسد، لذا آرایش سیاسی اصلاح طلبان تا آخر مهرماه مشخص می شود.

این عضو فراکسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به باشگاه خبرنگاران خاطرنشان کرد:تصمیم اعضای فراکسیون اقلیت مبنی بر شرکت در انتخابات با دیگر مجموعه اصلاح طلبان مانعی برای شرکت برخی از اعضا به صورت انفرادی در انتخابات ایجاد نمی کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000