هدر اصلی
1390/07/23 15:51:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس جمهور:

مقاومت هوشمندانه ملت ها به سقوط نظام سلطه تسریع می بخشد

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت ها با همدلی و در کنار یکدیگر می توانند در مقابل توطئه قدرت های استکباری ایستادگی کنند، گفت: نظام سلطه در سراشیبی سقوط قرار دارد و مقاومت هوشمندانه ملت ها سقوط آن را تسریع خواهد کرد.
مقاومت هوشمندانه ملت ها به سقوط نظام سلطه تسریع می بخشد رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت ها با همدلی و در کنار یکدیگر می توانند در مقابل توطئه قدرت های استکباری ایستادگی کنند، گفت: نظام سلطه در سراشیبی سقوط قرار دارد و مقاومت هوشمندانه ملت ها سقوط آن را تسریع خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/10402.jpg مقاومت,هوشمندانه,ملت,ها,به,سقوط,نظام,سلطه,تسریع,می,بخشد Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از واحد مرکزی خبر ، آقای احمدی نژاد در دیدار "مصطفی عثمان اسماعیل" فرستاده ویژه رئیس جمهور سودان با بیان اینکه امروز دامنه مقاومت ملت ها با نظام سلطه در کل جهان فراگیر شده و گسترش یافته است ، افزود : سلطه گران هر ملتی را که بخواهد سرافراز و مستقل باشد مورد هجوم قرار می دهند البته این موضوع به معنای اقتدار آن نیست بلکه نشان دهنده ضعف و استیصال این نظام است.

رئیس جمهور در ادامه روابط تهران- خارطوم را با اهمیت و رو به گسترش خواند و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از گسترش روز افزون مناسبات دو کشور در زمینه های مختلف استقبال کرده و آن را به نفع دو ملت و منطقه می داند.
آقای احمدی نژاد با تاکید بر اهمیت مقاومت و ایستادگی ملت سودان در مقابل توطئه افکنی قدرت های زورگو و زیاده خواه گفت: بدون شک هر مبارزه ای سختی هایی به همراه دارد، اما بی تردید درایت و هوشمندی دولت و ملت سودان مانع از اجرای توطئه های دشمنان در این کشور خواهد شد.
فرستاده ویژه رئیس جمهور سودان نیز در این دیدار با ابلاغ پیام کتبی عمرالبشیر به آقای احمدی نژاد با اشاره به بیداری ملت ها در بیشتر کشورهای جهان به خصوص در کشورهای اسلامی خاطر نشان کرد: سودان به این بیداری ها نگاه مثبتی دارد و معتقد است که اگر به ملت ها، آزادی حقیقی داده شود آنها هویت خود را بازیافته و به هیچ کس اجازه دخالت در امورشان را نخواهند داد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet