هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فردا در کمیسیون امنیت ملی؛

موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا بررسی می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا فردا با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
شنبه 23 مهر 1390 ساعت 16:02
موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا بررسی می شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا فردا با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/2825.jpg موضوع,بازداشت,دو,تبعه,ایرانی,در,آمریکا,بررسی,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در خانه ملت ؛به باشگاه خبرنگاران گفت:کمیسیون امنیت ملی در جلسه روز یک‌شنبه خود با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات موضوع بازداشت دو تبعه بازداشت شده ایرانی در آمریکا را مورد بحث و بررسی قرار داده و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:اگرچه موضع گیریهای اولیه توسط رئیس مجلس و نمایندگان صورت گرفته اما کمیسیون امنیت ملی در نظر دارد تا موضوع را به طور تخصصی و رسما مورد بررسی قرار دهد و در این زمینه بیانیه‌ای را نیز صادر خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000