هدر اصلی
1390/07/23 16:02:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فردا در کمیسیون امنیت ملی؛

موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا بررسی می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا فردا با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا بررسی می شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:موضوع بازداشت دو تبعه ایرانی در آمریکا فردا با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/2825.jpg موضوع,بازداشت,دو,تبعه,ایرانی,در,آمریکا,بررسی,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در خانه ملت ؛به باشگاه خبرنگاران گفت:کمیسیون امنیت ملی در جلسه روز یک‌شنبه خود با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات موضوع بازداشت دو تبعه بازداشت شده ایرانی در آمریکا را مورد بحث و بررسی قرار داده و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:اگرچه موضع گیریهای اولیه توسط رئیس مجلس و نمایندگان صورت گرفته اما کمیسیون امنیت ملی در نظر دارد تا موضوع را به طور تخصصی و رسما مورد بررسی قرار دهد و در این زمینه بیانیه‌ای را نیز صادر خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet