هدر اصلی
1390/07/23 16:36:29
سرویس بین الملل
جنبش وال استریت سرآغاز فروپاشی نظام سرمایه داری غرب/7

جنبش های مردمی غرب به دنبال استقرار حاکمیت توحید

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شکل گیری جنبش های مردمی در غرب و از جمله جنبش وال استریت را در راستای دستیابی ملت ها به حاکمیت توحید عنوان کرد.
جنبش های مردمی غرب به دنبال استقرار حاکمیت توحید عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شکل گیری جنبش های مردمی در غرب و از جمله جنبش وال استریت را در راستای دستیابی ملت ها به حاکمیت توحید عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/11550.jpg جنبش,های,مردمی,غرب,به,دنبال,استقرار,حاکمیت,توحید Icana

"سیدمحمدجواد ابطحی" در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این­که حکومت ظالمان هنگامی که به نهایت شقاوت می­رسد محکوم به شکست خواهد شد ،گفت: این دقیقا مصداق مردم محروم آمریکاست که در ظلم بی حد و حصری قرار گرفته و برای احقاق حق از دست رفته دست به اعتراضات گسترده زده اند.

نماینده مردم خمینی­شهر در مجلس شورای اسلامی،‌ با تاکید بر این­که جنبش وال استریت تمام شدنی نیست افزود: دولتمردان آمریکا بدانند که اعتراضات مردمی در این کشور نه تنها تمام شدنی نبوده بلکه با سرکوب هم از بین رفتنی نیست.

وی صحبت­های مقام معظم رهبری درباره فروپاشی نظام سرمایه­داری در غرب را دارای دو جنبه جامعه­شناختی و روایی عنوان و بیان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری به درستی فرمودند امروز ما شاهد شکستن افسانه لیبرالیسم و مکتب سرمایه داری در غرب هستیم، موضوعی که تمام جامعه­شناسان آمریکا هم به آن اعتراف کرده اند.

این نماینده مجلس هشتم،‌ اعتراضات مردمی را با هدف مستقر کردن حاکمیت توحید عنوان و یادآور شد: الهیات رهایی­بخش در آمریکای لاتین سرآغاز جنبش های مردمی و از جمله جنبش وال استریت در آمریکا بود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، با بیان این­که همه مردم مشتاقانه در حرکت برای رسیدن به معنویت هستند ،ادامه داد: جنبش بیداری اسلامی در منطقه و اعتراضات مردمی در غرب نشان دهنده آن است که انسان ها در حرکت و سیر به سوی سرشت معنوی خود هستند تا در نهایت حکومت الهی بر پایه عدالت و معنویت را جایگزین حکومت سرمایه داری در جهان کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه-20 مهرماه- با اشاره به جنبش "وال استریت" در آمریکا، آنرا مسئله مهمی خواندند و خاطر نشان کردند: اگر چه مقامات آمریکایی در ابتدا تلاش کردند تا این حرکت اعتراضی را کوچک نشان دهند اما اکنون مجبور به اعتراف شده‌اند.

ایشان با اشاره به دست نوشته های چندین هزار معترض در آمریکا که خود را نود و نه درصد و اکثریت ملت آمریکا معرفی می کنند ، افزودند : مردم آمریکا در واقع به حاکمیت اقلیت یک درصدی بر اکثریت نود و نه درصدی  معترض هستند که مالیات و پول مردم آمریکا را هزینه براه انداختن جنگ در افغانستان و عراق و حمایت از رژیم صهیونیستی میکنند.

رهبر فرزاه انقلاب تأکید کردند: ممکن است حکومت آمریکا با شدت عمل، این جنبش اعتراضی را سرکوب کند اما نمی تواند ریشه های آن را از بین ببرد، نظام سرمایه داری در بن بست کامل قرار گرفته و بحران غرب بطور کامل شروع شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet