هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالقی با اشاره به روز جهانی غذا:

رستوران‌های ایرانی استاندارهای غذایی را رعایت نمی‌کنند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: مشکل نا امنی نسبی غذا و تغذیه در کشور وجود دارد، به طوری که بسیاری از رستوران‌های کشور نیز استاندارهای لازم را رعایت نمی‌کنند.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 10:19
رستوران‌های ایرانی استاندارهای غذایی را رعایت نمی‌کنند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: مشکل نا امنی نسبی غذا و تغذیه در کشور وجود دارد، به طوری که بسیاری از رستوران‌های کشور نیز استاندارهای لازم را رعایت نمی‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/11547.jpg رستوران‌های,ایرانی,استاندارهای,غذایی,را,رعایت,نمی‌کنند Icana

بشیر خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم توجه وزارت بهداشت بر کار رستوران‌ها، اظهار کرد: در بسیاری از غذاهایی که در رستوران‌های مختلف سرو می‌شود، استاندارهای لازم رعایت نمی‌شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، افزود: مشکل نا امنی نسبی غذا و تغذیه در کشور وجود دارد، مسئولان نیز برای رفع این معضل باید برنامه‌ریزی کنند.

وی با بیان اینکه گرایش به سمت مصرف غذاهای آماده، سس‌های چرب، نوشابه‌های گازدار، پیتزاها با پنیرهای چرب به شدت رو به افزایش است، گفت: نه تنها نظارت در رستوران‌ها، بلکه در مدارس نیز باید نظارت کافی بر تغذیه دانش‌آموزان صورت بگیرد تا از بسیاری از بیماری‌های ناشی از تغذیه نامناسب پیشگیری شود.

۲۴مهر ماه برابر با ۱۶اکتبر به عنوان روز جهانی غذا نامگذاری شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000