هدر اصلی
1390/07/24 10:34:01
سرویس فرهنگی
کرمی راد:

سفر رهبر انقلاب به استان کرمانشاه منشا اثر خیر خواهد بود

نماینده مردم کرمانشاه حضور مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه را منشا اثر خیر دانست و ابراز امیدواری کرد که در این سفر٬ مطالبات مادی و نیازهای اساسی مردم کرمانشاه نیز مورد رسیدگی قرار گیرد.
سفر رهبر انقلاب به استان کرمانشاه منشا اثر خیر خواهد بود نماینده مردم کرمانشاه حضور مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه را منشا اثر خیر دانست و ابراز امیدواری کرد که در این سفر٬ مطالبات مادی و نیازهای اساسی مردم کرمانشاه نیز مورد رسیدگی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/11562.jpg سفر,رهبر,انقلاب,به,استان,کرمانشاه,منشا,اثر,خیر,خواهد,بود Icana

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه گفت: با تشریف‌فرمایی رهبر انقلاب به استان کرمانشاه پس از 23 سال٬ شاهد فضای معنوی٬ ملکوتی و مملو از عشق و علاقه مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان کرمانشاه به رهبر فرزانه انقلاب بودیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: از جمعیت استان کرمانشاه٬ 21 درصد اهل سنت٬ 11 درصد اهل حق٬ 2 درصد سایر مذاهب از ارامنه و کلیمیان و مابقی نیز شیعی هستند که همه در استقبال بی‌نظیر از ولی امر مسلمین حضور داشتند و شاهد انتظار اقیانوس مواج انسانی برای قدوم مبارک رهبر عزیز انقلاب بودیم.

وی با ابراز امیدواری از منشا اثر بودن قدوم معظم له در استان کرمانشاه گفت: استقبال همه اقوام و طوایف از موضع ولایت در این استان مرزی٬ سیاه نمایی ضد انقلاب٬ دشمنان و بیگانگان را بی‌اثر کرد؛ ضمن آنکه سفر عده‌ای از اعضای هیئت دولت به همراه معاون اول رییس جمهور به کرمانشاه در چهارشنبه این هفته نیز باعث می‌شود تا علاوه بر بعد معنوی٬ مطالبات مادی و نیازهای اساسی مردم کرمانشاه نیز مورد رسیدگی قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: رهبر انقلاب در طول چند روزی که از سفرشان گذشته٬  به مسائل کلیدی و اساسی استان مخصوصا اشتغال و نرخ بالای بیکاری اشاره کردند که این امر می‌تواند سرمنشا یک تحول اساسی برای استان کرمانشاه باشد؛ همچنین مساله فرهنگی به عنوان یکی از مسائل کلیدی در غرب کشور و به ویژه رسالتی که بر دوش روحانیت معظم قرار گرفته است٬ بسیار مورد تاکید و توجه ایشان بود.

وی اضافه کرد: مطالبات متعددی در استان کرمانشاه وجود دارد که توقع مردم از دولت برای قرار دادن استان در مسیر توسعه و رفع نارسایی‌ها٬ ضعف‌ها و کاستی‌ها در راس آن قرار دارد و ما امیدواریم با حضور پربرکت مقام معظم رهبری و برنامه‌ریزی دقیق و منظم و تخصیص اعتبارات مناسب از سوی دولت٬ اقدامات لازم در این زمینه انجام شود./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet