روز مجلس
1390/07/23 17:57:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

مردم آگاهند و همه‌ی کاندیداها را زیرنظر دارند

یک نماینده اصولگرای مجلس گفت:رقابت انتخاباتی در ایران با رقابت در یک کشور با تفکر سرمایه‌داری متفاوت است،اینجا این‌گونه نیست که هر کس پول بیشتری هزینه کند در انتخابات رای بیاورد و بالعکس؛مردم نسبت به این مساله بسیار حساس هستند.
مردم آگاهند و همه‌ی کاندیداها را زیرنظر دارند یک نماینده اصولگرای مجلس گفت:رقابت انتخاباتی در ایران با رقابت در یک کشور با تفکر سرمایه‌داری متفاوت است،اینجا این‌گونه نیست که هر کس پول بیشتری هزینه کند در انتخابات رای بیاورد و بالعکس؛مردم نسبت به این مساله بسیار حساس هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg مردم,آگاهند,و,همه‌ی,کاندیداها,را,زیرنظر,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری،اظهار داشت: به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان به دنبال این هستند که بتوانند خود را به شکلی مطرح کنند و در صحنه سیاست انتخاباتی، فعال ظاهر شوند؛ البته کسانی که در جریان فتنه شاخص بودند جایگاهی ندارند؛ اما به هر حال اصلاح‌طلبان سعی دارند تا با عناوین دیگر در انتخابات حضور داشته باشند.

وی افزود:جریان انحرافی نیز از سویی به دنبال این است که بتواند برای خود جایگاهی در عرصه انتخابات باز کند، افراد مستقل نیز که همواره در انتخابات‌ مختلف حاضر بوده‌اند از جمله افرادی هستند که در مقابل اصولگرایان تاکنون صف‌آرایی کرده‌اند.

نماینده مردم تهران درمجلس به ایسنا یادآور شد:درمقابل صف‌آرایی گروه‌ها و جریانات مختلف، اصولگرایان به دنبال ایجاد وحدت و یکپارچگی هستند تا بتوانند افراد شایسته، توانمند و دارای پارامترهای اصولگرایی را وارد انتخابات کنند و همان‌گونه که تاکنون رضایت مردم را جلب کرده‌اند، در انتخابات آینده نیز موفق ظاهر شوند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه رقابت گروه‌ها و جریانات مختلف در انتخابات پیش‌رو اظهار داشت:مردم آگاه هستند و همه‌ی کاندیداها را زیرنظر دارند، متاسفانه اصلاح‌طلبان حتی در زمان حاکمیت بر قوه مجریه و قوه مقننه، با مردم از در صداقت وارد نشده‌اند و همین باعث شده که مردم آنها را بعد از آن مدت کنار بزنند.

کوثری افزود:جریانی خاص نیز به دنبال این است که بتواند با هزینه بالا و تبلیغات وسیع کار روانی قوی انجام دهد و مخصوصا در شهرهای کوچک تلاش کند تا افراد خود را وارد عرصه انتخابات کند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:رقابت انتخاباتی درجمهوری اسلامی ایران با رقابت در یک کشور با تفکر سرمایه‌داری متفاوت است،اینجا این‌گونه نیست که هر کس پول بیشتری هزینه کند در انتخابات رای بیاورد و بالعکس؛ مردم نسبت به این مساله بسیار حساس هستند.

وی گفت:هرکدام از طرف‌های انتخابات باید توجه داشته باشند که برای تبلیغ از راه تخریب،رقیب خود را از صحنه خارج نکنند، بلکه توانمندی خود را ارائه کنند تا مردم بتوانند دقیق انتخاب کنند؛ اگر کاندیداها بخواهند از راه تخریب وارد شوند، قطعا وزارت کشور و شورای نگهبان ورود خواهند کرد و از این مساله جلوگیری می‌کنند والبته پیروزی حاصلشان نخواهد شد.

این نماینده اصولگرا در پایان یادآور شد:مطمئنا اگر انتخابات با رقابت سالم کاندیداها برگزار شود، مردم هم با اطمینان بیشتری وارد صحنه خواهند شد و ما امیدواریم که انتخابات مجلس نهم در فضایی خوب و مناسب برگزار شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet