روز مجلس
1390/07/23 18:11:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری خبرداد:

قرائت گزارش تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان تا پایان آبان

سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان از تهیه پیش نویس گزارش این هیئت در هفته جاری خبر داد و طبق برنامه این گزارش می تواند تا پایان آبان ماه در صحن مجلس قرائت شود.
قرائت گزارش تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان تا پایان آبان سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان از تهیه پیش نویس گزارش این هیئت در هفته جاری خبر داد و طبق برنامه این گزارش می تواند تا پایان آبان ماه در صحن مجلس قرائت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/10501.jpg قرائت,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,شورای,عالی,ایرانیان,تا,پایان,آبان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری،سخنگوی هئیت تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان با اشاره به برگزاری جلسه هفته گذشته این هیئت به مهر اظهار داشت: بررسی و تحقیق ما از شورای عالی ایرانیان نهایی شده است و آخرین اطلاعات در این مورد دریافت شده و در هفته جاری پیش نویس گزارش تهیه می شود.

وی ادامه داد: پس از توزیع پیش نویس این گزارش در بین اعضای هیئت، اعضاء نظرات خود را درباره گزارش تهیه شده ارائه می دهند و سپس هیئت نسبت به آن رای گیری می کند ، سپس گزارش به کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی و هیئت رئیسه مجلس ارائه می شود.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد:براین اساس تا آخر آبانماه گزارش تنظیم شده و می تواند از سوی هیئت رئیسه مجلس در نوبت قرائت قرار گیرد.

به گزارش مهر، مشخص نبودن جایگاه حقوقی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، موازی کاری با سایر نهادها از جمله وزارت خارجه، صرف هزینه های زیاد و رفت و آمد و مذاکره با افراد مشکوک را از مهمترین محورهای تحقیق و تفحص از این شورا است.

 تقاضای تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان 5 آبان ماه سال گذشته درجلسه علنی مجلس با 141 رای موافق، 14 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر به تصویب رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet