هدر اصلی
1390/07/23 18:23:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

طرح سوال از رئیس جمهور هنوز به دست من نرسیده است

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مسئول طرح سوال از رئیس جمهور در هیات رئیسه محمدرضا باهنر است،گفت: این طرح هنوز به دست من نرسیده است.
طرح سوال از رئیس جمهور هنوز به دست من نرسیده است عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مسئول طرح سوال از رئیس جمهور در هیات رئیسه محمدرضا باهنر است،گفت: این طرح هنوز به دست من نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg طرح,سوال,از,رئیس,جمهور,هنوز,به,دست,من,نرسیده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد دهقان خاطرنشان کرد:مسئول ارزیابی اینکه تعداد امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور به حد نصاب لازم رسیده است یا خیر، آقای محمد رضا باهنر است و باید این مسئله را از ایشان پیگیری کرد.

دهقان به ایلنا افزود:این طرح هنوز به دست من نرسیده است و منتظرهستیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

نماینده نقدر وعضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به استعفای علی مطهری از سمت نمایندگی مجلس،تاکید کرد: در این زمینه نظری ندارم چرا که قبلا توضیحات لازم را ارائه کردم.

دهقانی با بیان اینکه نامه استعفا باید تحویل رئیس مجلس شود گفت:درصورتی که متن استعفا به رئیس مجلس ارائه شود‏ در دستور کار قرار می‌گیرد و پس از اعلام وصول در صحن علنی مجلس‏ به رای گذاشته می‌شود.

وی افزود: در این موارد شخص مستعفی دلایل خود را برای نمایندگان تشریح می‌کند و پس از اظهارنظر مخالفان استعفا‏ در این زمینه رای گیری می‌شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet