هدر اصلی
1390/07/24 09:13:28
سرویس صحن
باهنر در نطق پیش از دستور:

نظام جمهوری اسلامی به احقاق حقوق همه معلولان توجه داشته است

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامی‌داشت روز جهانی عصای سفید گفت: هم‌اکنون نزدیک به ۴۴ میلیون نفر نابینا در جهان زندگی می‌کنند که احقاق حقوق این قشر از وظایف مهم همه دولت‌ها است.
نظام جمهوری اسلامی به احقاق حقوق همه معلولان توجه داشته است نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامی‌داشت روز جهانی عصای سفید گفت: هم‌اکنون نزدیک به 44 میلیون نفر نابینا در جهان زندگی می‌کنند که احقاق حقوق این قشر از وظایف مهم همه دولت‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/9295.jpg نظام,جمهوری,اسلامی,به,احقاق,حقوق,همه,معلولان,توجه,داشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نطق پیش از دستور نشست علنی صبح امروز 24 مهر با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله اشرفی اصفهانی گفت: منافقان کوردل در ادامه جنایت‌ها و رذالت‌های خود این روحانی بزرگوار را شهید کردند.

نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: آیت‌الله اشرفی اصفهانی چهارمین شهید محراب بود که امام خمینی (ره) بارها ارادت خود را به این روحانی بزرگوار اعلام کرده بود.

وی تصریح کرد: منافقان هم‌اکنون در حال پس دادن مجازات‌های اقدامات و فعالیت‌های جنایتکارانه خود علیه مردم ایران در طول 30 سال گذشته هستند.

نایب‌رئیس مجلس با گرامی داشتن روز جهانی نابینایان ادامه داد: هم‌اکنون نزدیک به 44 میلیون نابینا در جهان زندگی می‌کنند که توجه به حقوق این افراد امری ضروری است.

وی تاکید کرد: نابینایان بخشی از نیروی کار هر جامعه هستند اگر چه با محدودیت‌ بینایی مواجه هستند ولی کسی حق ندارد به دلیل این محدودیت آنها را از حقوق خود محروم کند.

باهنر با بیان اینکه عدالت یکی از اصول اولیه بسیار مهم نظام جمهوری اسلامی است، ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر عدالت به‌عنوان یکی از اصول اولیه خود همیشه به احقاق حقوق همه معلولان به ویژه نابینایان توجه داشته است.

نایب‌رئیس مجلس تصریح کرد: دولت و قوه مجریه برای احقاق حقوق همه معلولان و به ویژه نابینایان و حضور پرنشاط این قشر در جامعه وظایف سنگینی برعهده دارد و مجلس نیز برای این منظور آمادگی هر نوع کمک به همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول را دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet