روز مجلس
1390/07/25 14:32:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبر رنجبرزاده:

سفر چهارم هیأت دولت به همدان موجب تشویق بخش خصوصی می‌شود

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، با تأکیدبر سفرهای استانی هیأت دولت به استان همدان، گفت: مهم‌ترین دستاورد این سفرها، دلگرمی و تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌‌های بزرگ است.
سفر چهارم هیأت دولت به همدان موجب تشویق بخش خصوصی می‌شود نماینده مردم اسدآباد در مجلس، با تأکیدبر سفرهای استانی هیأت دولت به استان همدان، گفت: مهم‌ترین دستاورد این سفرها، دلگرمی و تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌‌های بزرگ است. https://cdn.icana.ir/d/019/1370.jpg سفر,چهارم,هیأت,دولت,به,همدان,موجب,تشویق,بخش,خصوصی,می‌شود Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با هگمتانه، سفر چهارم هیئت دولت به استان همدان را به‌علت بازدید از طرح‌های‌ مصوب سفرهای قبلی و همچنین تمرکز بر اشتغال مؤثر و مفید ارزیابی کرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: با انعکاسی که نمایندگان به هیأت دولت مبنی‌بر ضرورت توجه جدی و صددرصدی به اشتغال داشتند، یکی از هدف‌های دولت در سفر چهارم، توجه به ایجاد اشتغال بود که این امر تا حدود زیادی در سفر به همدان لحاظ شد.

وی توضیح داد: مصوبه‌های سفرهای قبلی در این سفر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و رئیس‌جمهوری به وزرا تکلیف کرد آن طرح‌‌هایی که به‌علت کمبود اعتبار متوقف هستند، اعتبار بگیرند و آن‌ها که در مسیر سامانه اداری و کمیسیون 215 معطل مانده‌اند، هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

این نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم، بیان کرد: در سفر هیأت دولت به شهرستان اسدآباد ما بهره‌برداری از کارخانه ذوب آهن را داشتیم که سال‌های سال معطل مانده بود و بهره‌برداری از آن می‌تواند اشتغال قابل توجهی ایجاد کند، هم‌چنین کنستانتره آهن نیز در کنار این کارخانه کلنگ‌زنی شد، یکی از حسن‌های دیگر این سفرها، تشویق بخش خصوصی برای ادامه کار و فعالیت در حوزه‌های کلان صنعتی بوده است.

این نماینده مجلس هشتم، با تأکیدبر مصوبه‌های قابل توجه در حوزه راه، کشاورزی و دانشگاه، یاد‌آور شد: در حوزه راه برای گردنه اسدآباد مصوبه جدیدی داشتیم که قرار شده به‌گونه‌ای طراحی شود که با ایجاد تونل، گردنه حذف شود، در بحث دانشگاهی که متأسفانه تاکنون چارت تشکیلاتی مناسب نداشت، جذب نیروی انسانی متخصص و بومی مورد تأکید قرار گرفت، در حوزه کشاورزی نیز ما با چاه‌های تخریب شده‌ای داریم که قرار شد دولت برای کمک به ساخت چاه‌های جدید، اعتبار مناسب در اختیار کشاورزان قرار دهد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، هم‌چنین مقرر شد هیأتی از سوی مدیریت توسعه نیروی انسانی به اسدآباد فرستاده شود تا این هیأت تک‌تک ادارات را ارزیابی کنند و هدف آن نیز بومی‌سازی و جذب متخصصان با مدارک بالا است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet