هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مهدی سنایی:

سفر هیأت دولت زمینه ساز توسعه استان‌ها است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نهاوند در مجلس، با بیان این که سفرهای استانی هیأت دولت زمینه‌ساز توسعه استان‌ها است، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است.
دوشنبه 2 آبان 1390 ساعت 11:23
سفر هیأت دولت زمینه ساز توسعه استان‌ها است نماینده مردم نهاوند در مجلس، با بیان این که سفرهای استانی هیأت دولت زمینه‌ساز توسعه استان‌ها است، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/1369.jpg سفر,هیأت,دولت,زمینه,ساز,توسعه,استان‌ها,است Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، مهدی سنایی، در گفت‌و‌گو با نشریه هگمتانه، در تحلیل خود از سفرهای هیأت دولت به استان‌ها، افزود: این سفرها زمینه ساز توسعه استان‌ها است.

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است.

وی با تأکیدبر سفرهای قبلی هیأت دولت، بیان کرد: در سفر سوم هیأت دولت به استان همدان توجه خوبی به شهرستان نهاوند شد و تعداد مصوبه‌های این شهرستان در سفر سوم هیأت دولت هشت برابر سفرهای قبلی بوده که بدون شک در عمران و آبادانی منطقه نقشی مهم دارد.

سنایی با تأکیدبر قدمت تاریخی شهر نهاوند و نقش مهم آن در انقلاب اسلامی، یادآور شد: شهر نهاوند شهری تاریخی است که حق بزرگی را بر تاریخ و تمدن ایران اسلامی دارد و در دوران انقلاب و دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

وی، نهاوند را مهد پرورش ورزشکاران و قهرمانان تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف خواند و گفت: در سال گذشته 45 مدال آسیایی و بین‌المللی از سوی ورزشکاران نهاوند کسب و افزون‌بر 200 مدال رنگی کشوری نیز از سوی ورزشکاران این شهرستان کسب شد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، بیان کرد: در سفر سوم مصوبه‌های بخش تربیت‌بدنی برای نهاوند زیاد است که اجرای این مصوبه‌ها همت بیشتر وزارت ورزش را می‌طلبد.

سنایی گفت: سخن انقلاب اسلامی مورد توجه مردم دنیا و حق‌طلبان قرار گرفته است و آنان به‌رغم همه فشارهای بین‌المللی در کنفرانس‌هایی که در ایران برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

وی افزود: نهاوند در زمینه‌های ورزشی و تقدیم قهرمانان ورزشی با تعدادی از استان‌های کشور برابری می‌کند اما در مقابل آن امکانات ورزشی شهرستان کم است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000