اربعین حسینی
1390/07/24 12:59:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری تأکید کرد:

اسراف بیت‌المال نقطه سیاه سفر استانی دولت به همدان

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس، با بیان این که سفر هیأت دولت به استان همدان نقاط ضعف بسیاری را به‌همراه داشته است، گفت: اسراف بیش از حد دولت در تبلیغ و برگزاری ضیافت‌ها، نصب بنرها و پوسترهای تبلیغاتی بود، که به‌نظر من این میزان هزینه لازم نبوده است.
اسراف بیت‌المال نقطه سیاه سفر استانی دولت به همدان نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس، با بیان این که سفر هیأت دولت به استان همدان نقاط ضعف بسیاری را به‌همراه داشته است، گفت: اسراف بیش از حد دولت در تبلیغ و برگزاری ضیافت‌ها، نصب بنرها و پوسترهای تبلیغاتی بود، که به‌نظر من این میزان هزینه لازم نبوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3790.jpg اسراف,بیت‌المال,نقطه,سیاه,سفر,استانی,دولت,به,همدان Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، عیسی جعفری در گفت‌وگو با نشریه هگمتانه، با تأکیدبر سفر چهارم هیأت دولت به استان همدان، افزود: مهم‌ترین مطالبه مردم از دولت، ایجاد اشتغال پایدار است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: سفر چهارم هیأت دولت به استان همدان دارای نقاط قوت و ضعف بسیاری بود.

این سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس هشتم، ادامه داد: یکی از نقاط قوت این سفر دیدار حضوری رئیس‌جمهور محترم با مردم استان همدان بود، که مشکل‌های مردم و استان به‌صورت مستقیم به ایشان منتقل شد.

این نماینده مجلس، با بیان این که سفر هیأت دولت به استان همدان نقاط ضعف بسیاری را به‌همراه داشته است، بیان کرد: اسراف افزون‌بر اندازه دولت در تبلیغ و برگزاری ضیافت‌ها، نصب بنرها و پوسترهای تبلیغاتی بود، که به‌نظر من این میزان هزینه لازم نبود، هم‌چنین در این سفر بعضی تصمیم‌های غیرکارشناسانه‌ای گرفته شد که نیاز به بررسی‌های بیشتری داشت.

عیسی جعفری افزود: از علت‌های اصلی خشک‌سالی در شهرستان کبودرآهنگ تبدیل نشدن سامانه نیروگاه شهید مفتح از خشک به‌ تر بوده است که این موضوع چندین بار از سوی من و امام جمعه این شهرستان مطرح شده است، یکی از این تصمیم‌های غیرکارشناسانه متوقف کردن نیروگاه شهید مفتح بود، برای راه‌اندازی این نیروگاه نیاز به انتقال آب فاضلاب استان همدان به آن بود و برای انتقال این خط لوله نیاز به مبلغی معادل 24 میلیارد هزینه می‌شد تا آب فاضلاب استان همدان به این نیروگاه منتقل شود تا بتوان آن را راه‌اندازی کنند اما متأسفانه هیأت دولت به جای تأمین مبلغ مورد نیاز دستور توقف این طرح را داد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس، گفت: در سفر چهارم هیأت دولت به استان همدان، به بعضی از مصوبه‌ها سفرهای قبلی نیز اشاره شد و متأسفانه یکی دیگر از تصمیم‌های غیرکارشناسانه در مورد غار علی صدر گرفته شد، در سفر اول هیأت دولت به استان همدان مقرر شده بود تا غار علی صدر به یک منطقه ویژه بین‌المللی گردشگری تبدیل شود ولی هنوز این مصوبه به عمل نرسیده تصمیم‌های دیگری برای آن عنوان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet