هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شهریاری:

بسیاری از مراکز ترک اعتیاد بدون مجوز فعالیت می‌کنند

سرویس اجتماعی
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به مراکز ترک اعتیاد، نسبت به افزایش بدون مجوز این مراکز هشدار داد.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 10:47
بسیاری از مراکز ترک اعتیاد بدون مجوز فعالیت می‌کنند رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به مراکز ترک اعتیاد، نسبت به افزایش بدون مجوز این مراکز هشدار داد. http://cdn.icana.ir/d/019/11438.jpg بسیاری,از,مراکز,ترک,اعتیاد,بدون,مجوز,فعالیت,می‌کنند Icana

حسینعلی شهریاری در گف‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم توجه و نظارت بیشتر بر کار مراکز ترک اعتیاد، اظهار کرد: وزارت بهداشت و درمان و سازمان بهزیستی دارای اختیاراتی هستند که بر اساس آن می‌توانند برای این مراکز مجوز صادر کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمانی که مراکز ترک اعتیاد با مجوز راه اندازی می‌شوند، به طور قطع وزارت بهداشت باید بر کار آنها نظارت داشته باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد بدون مجوز، تجربه و تخصص لازم مراکزی را برای ترک اعتیاد و درمان معتادان احداث می‌کنند که نتایج مثبتی نیز ندارند.

به گفته شهریاری، مراکزی که تحت نظارت وزارت بهداشت هستند و براساس آماری که مسئولان این حوزه به کمیسیون ارائه کردند، آمار و نتایج مثبتی را در بر داشته است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000