هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شجاعی کیاسری: برای توسعه احزاب در کشور نگاه دولت باید تغییر کند

دولت و مجلس نسبت به شکل گیری تحزب در کشور اقدام قانونی کنند

سرویس سیاسی
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برای توسعه احزاب در کشور نگاه دولت باید تغییر کند، گفت: قانون احزاب مبنی بر توسعه تشکلات حزبی درکشور به تصویب مجلس برسد.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 11:16
دولت و مجلس نسبت به شکل گیری تحزب در کشور اقدام قانونی کنند نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برای توسعه احزاب در کشور نگاه دولت باید تغییر کند، گفت: قانون احزاب مبنی بر توسعه تشکلات حزبی درکشور به تصویب مجلس برسد. http://cdn.icana.ir/d/019/5481.jpg دولت,و,مجلس,نسبت,به,شکل,گیری,تحزب,در,کشور,اقدام,قانونی,کنند Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری درگفت و گو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه احزاب پایه‌های دموکراسی یک کشور را شکل می دهد، گفت: برای نهادینه شدن دموکراسی در کشوری که بر پایه دموکراسی بنا شده، نیاز به وجود احزاب است.

توسعه تحزب ، امری ضروری تر از وجود حزب در کشور است

نماینده مردم ساری درمجلس شورای اسلامی ارائه برنامه به مردم را اولین کارکرد احزاب دانست واظهار کرد: دومین و مهمترین کارکرد احزاب این است که می تواند منتقد حاکمیت یا منتقد دولتی که حاکم است باشد، بنابراین  تحزب در کشور امری ضروری و توسعه آن امری ضروری تر است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اعلام اینکه به دلیل نداشتن قانون مدون، مشخص و معینی احزاب ما همراه قدرت می آیند و بعد همراه قدرت می روند ، تصریح کرد :خیلی از احزاب و تشکل‌ها  در زمان دولت های متفاوت شکل گرفته است اما الان اصلا حضور و وجود ندارند.

 نماینده مردم ساری با بیان اینکه احزابی که با دولت ها متولد و پس از دولت ها از بین می روند نمی توانند به معنای واقعی نماینده افکار حزبی باشند، تصریح کرد: تاکید ما این است که قانون احزاب مبنی بر توسعه تشکلات حزبی درکشور به تصویب مجلس برسد.

دولت و مجلس نسبت به شکل گیری احزاب و تحزب در کشور اقدام قانونی کنند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برای توسعه احزاب در کشور نگاه دولت باید تغییرکند، گفت: تعداد احزاب درکشور باید توسعه پیدا کند و لذا دولت و مجلس باید نسبت به شکل گیری احزاب و تحزب در کشوراقدام قانونی کنند تا به معنای واقعی فعالیت احزاب در کشور رسمیت پیدا کند ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000