هدر اصلی
1390/07/24 10:49:46
سرویس صحن
محمدرضا باهنر در پاسخ به تذکر قاضی‌پور:

طراحان استیضاح وزیر اقتصاد تا فردا صبر کنند

نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه به احتمال فراوان گزارش اولیه کمیسیون اصل ۹۰ درباره تخلف مالی اخیر فردا به صحن علنی می‌آید، گفت: بهتر است طراحان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی تا زمان نهایی‌شدن گزارش این کمیسیون درباره تخلف مالی اخیر صبر کنند.
طراحان استیضاح وزیر اقتصاد تا فردا صبر کنند نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه به احتمال فراوان گزارش اولیه کمیسیون اصل 90 درباره تخلف مالی اخیر فردا به صحن علنی می‌آید، گفت: بهتر است طراحان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی تا زمان نهایی‌شدن گزارش این کمیسیون درباره تخلف مالی اخیر صبر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/9294.jpg طراحان,استیضاح,وزیر,اقتصاد,تا,فردا,صبر,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز یکشنبه 24 مهر، نادر قاضی‌پور در تذکر آیین‌نامه‌ای خود با استناد به ماده 220 آیین‌نامه داخلی مجلس تصریح کرد: هیأت رئیسه مجلس باید طرح استیضاح وزیر امور اقتصاد و دارایی را اعلام وصول کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: هیأت رئیسه مجلس برای اعلام وصول طرح استیضاح وزیر امور اقتصاد و دارایی منتظر گزارش کمیسیون اصل 90 درباره تخلف مالی اخیر است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: هیأت رئیسه مجلس نباید با تعلل در اعلام وصول طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با رسیدن به موضوع بودجه 91 و انتخابات مجلس نهم، این طرح را منتفی کند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی‌پور با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 مامور پیگیری تخلف مالی اخیر است، تصریح کرد: کار بررسی این تخلف در کمیسیون اصل 90 به خوبی پیش رفته است و به احتمال فراوان گزارش اولیه این کمیسیون فردا به صحن علنی مجلس می‌آید.

باهنر با بیان اینکه وظیفه هیأت رئیسه مجلس است که طرح استیضاح را اعلام وصول کند، گفت: بهتر است طراحان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی تا زمان آماده شدن گزارش کمیسیون اصل 90 صبر کنند تا فعالیت‌های مجلس همسو و هماهنگ باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از طراحان استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی خواهش می‌کنیم صبر کنند اما در غیر این‌صورت وظیفه هیأت رئیسه است که طرح استیضاح را اعلام وصول کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet