خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/24 10:50:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین منش:

ملت ایران تفاوت حرف و عمل را تشخیص می‌دهند

عضو فراکسیون اصولگرایان گفت:تعیین شایستگی حضور افراد درمجلس بعد از شورای نگهبان،به عهده آحاد مردم است، چرا که ملت ایران در حضور انتخاباتی تجربه‌ای طولانی دارند و تفاوت حرف و عمل را تشخیص می‌دهند.
ملت ایران تفاوت حرف و عمل را تشخیص می‌دهند عضو فراکسیون اصولگرایان گفت:تعیین شایستگی حضور افراد درمجلس بعد از شورای نگهبان،به عهده آحاد مردم است، چرا که ملت ایران در حضور انتخاباتی تجربه‌ای طولانی دارند و تفاوت حرف و عمل را تشخیص می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/494.jpg ملت,ایران,تفاوت,حرف,و,عمل,را,تشخیص,می‌دهند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد آرین‌منش،درباره لزوم حضور گرایش‌های مختلف سیاسی در انتخابات گفت:معمولا اظهارنظرها در سال‌های انتخاباتی زیاد است و تشکل‌ها،احزاب و اشخاص سیاسی نظرات متفاوتی از دیدگاه‌های خود مطرح می‌کنند و این موضوع تا حدی برای گرم شدن فضای انتخاباتی لازم است، چرا که سلایق مختلف وارد عرصه انتخابات می‌شوند.

وی افزود:قانون اساسی نیز اجازه فعالیت را به احزاب و گروه‌های دارای مجوز داده است؛اما بعضی عقاید کاملا شخصی هستند و فصل‌الخطابی برای تصمیم‌گیری نخواهند بود،بنابراین قانون ویژگی تمام کسانی که صلاحیت حضور درعرصه انتخابات دارند را مشخص کرده است.

عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید براینکه شورای نگهبان وظیفه بررسی صلاحیت کاندیداها را بر عهده دارد، اظهار داشت:همه کسانی که شورای نگهبان تایید کند،از هر سلیقه و گروهی که باشند اجازه حضور پررنگ در انتخابات را خواهند داشت و تعیین شایستگی حضور افراد در مجلس بعد از شورای نگهبان، به عهده آحاد مردم است، چرا که ملت ایران در حضور انتخاباتی تجربه‌ای طولانی دارند و تفاوت حرف و عمل را تشخیص می‌دهند.

این عضوفراکسیون اصولگرایان با بیان این‌که "درمیان اصولگرایان سلایق متفاوتی وجود دارد"،گفت:بعضی از اصولگرایان از حامیان دولت هستند و چشم و گوش بسته تمامی اقدامات دولت را شایسته می‌دانند؛اما برخی دیگر در کنار حمایت از دولت، به نقد عملکرد آن نیز می‌پردازند و عده‌ای دیگر از اصولگرایان کاملا مخالف دولت هستند که قطعا همه این سه دسته در عرصه انتخابات فعال خواهند بود و به ابراز عقیده خواهند پرداخت.

وی درپایان خاطرنشان کرد:طبیعی است؛هردولتی نقاط ضعف و قوتی دارد که همه باید درراستای رفع نقاط ضعف تلاش کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet