هدر اصلی
1390/07/24 11:05:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسف نژاد:

تمدید دوباره مهلت نصب ایربگ قابل پذیرش نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:تمدید دوباره مهلت نصب ایربگ به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست،آنهم درخصوص مسئله‌ای که به طورمستقیم با حقوق مصرف کنندگان در ارتباط است.
تمدید دوباره مهلت نصب ایربگ قابل پذیرش نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:تمدید دوباره مهلت نصب ایربگ به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست،آنهم درخصوص مسئله‌ای که به طورمستقیم با حقوق مصرف کنندگان در ارتباط است. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg تمدید,دوباره,مهلت,نصب,ایربگ,قابل,پذیرش,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزای خانه ملت؛عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس درخصوص تمدید فرصت نصب ایربگ بر روی خودروهای تولید داخل تا پایان سال جاری از سوی موسسه گفت:براساس قانون مقرر شده بود که خودروسازان تا آبان ماه تمامی تولیدات خود را به نصیب یک ایربگ مجهز کنند که این تاریخ به تعویق افتاد و زمان جدیدی برای آن تعیین شد. به دنبال آخرین تصمیمات مقرر شد که از ابتدای دی ماه تمام خودرو‌ها به نصب ایربگ مجهز شوند، امروز نیز باید به فرصت زمانی تعیین شده عمل شود.

علی اصغر یوسف‌نژاد با تاکید بر اینکه متاسفانه چندین بار زمان الزام خودروسازان به نصب ایربگ به دلایل و بهانه‌های مختلف به تعویق افتاده است، به ایلنا افزود: تمدید دوباره مهلت نصب ایربگ به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست، آن هم در خصوص مسئله‌ای که به طور مستقیم با حقوق مصرف کنندگان در ارتباط بوده و تعدی از آن خسارت‌های جانی و مالی برای مردم به همراه دارد.

یوسف‌نژاد ادامه داد:دراین خصوص دستگاه‌های کنترلی و نظارتی باید پاسخگو باشند. ما انتظار داریم در هفته استاندارد معیارهای بخش استاندارد بیش از پیش مورد توجه و تاکید مسئولان مربوطه قرار داشته باشد نه اینکه باز هم شاهد کوتاه آمدن از اعمال استانداردهای خودرو باشیم.

به گفته وی؛مصرف کنندگان تا امروز به اندازه کافی تاوان عدم برخورد جدی مسئولان مربوطه با تولیدکنندگان و عدم اجرای قوانین را دیده‌اند،بیش از این صلاح نیست که مردم از کوتاهی دستگاه‌های نظارتی آسیب ببینند.

یوسف‌نژاد دراین خصوص اذعان داشت:حتما اعضای کمیسیون صنایع مجلس درجلسه آتی این کمیسیون به مسئله مذکور به طور جدی رسیدگی خواهند کرد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet