روز مجلس
1390/08/02 15:35:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری‌دستنایی اعلام کرد:

مناظره با استاندار چهار محال و بختیاری برای چالش آب در آینده نزدیک

نماینده مردم اردل،فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس، در آستانه دور چهارم سفرهای استانی رئیس‌جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری برای برگزاری یک مناظره تلویزیونی با استاندار، پیرامون چالش آب استان و طرح انتقال آب بهشت‌آباد اعلام آمادگی کرد.
مناظره با استاندار چهار محال و بختیاری برای چالش آب در آینده نزدیک نماینده مردم اردل،فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس، در آستانه دور چهارم سفرهای استانی رئیس‌جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری برای برگزاری یک مناظره تلویزیونی با استاندار، پیرامون چالش آب استان و طرح انتقال آب بهشت‌آباد اعلام آمادگی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6059.jpg مناظره,با,استاندار,,چهار,محال,و,بختیاری,برای,چالش,آب,در,آینده,نزدیک Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، نورالله حیدری‌دستنایی در گفت‌وگو با نشریه زردکوه، افزود: در این مناظره که پیشنهاد آن نیز به صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری ارائه شده است قرار است مبانی و دستاوردهای سفر رئیس‌جمهوری به استان، عمل‌کرد رئیس‌جمهوری در حل چالش آب استان و مصوبه‌های انجام شده و نشده در حوزه آب بررسی می‌شود.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: هم‌اکنون استاندار در رسانه‌ها اعلام می‌کند که در امور آب و سایر مصوبه‌ها مشکلی نداریم و مردم را در بی‌خبری قرار می‌دهد که مردم نتوانند از سفر چهارم نتیجه لازم را بگیرند.

وی ادامه داد: این مناظره به‌منظور شفاف‌سازی‌ دستاوردهای سفرهای قبلی انجام خواهد شد.

سیاسی کاری در موضوع اختلاس به ضرر ملت خواهد بود

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، با تأکیدبر این ‌که نباید پرونده اختلاس اخیر را سیاسی کرد، بیان کرد: درصورتی که پرونده اختلاس سیاسی شود به ضرر ملت خواهد بود.

وی تصریح کرد: نباید برخی گروه‌ها موضوع اختلاس را به‌عنوان سوژه‌های انتخاباتی و پشتوانه‌ای برای پیش‌برد قدرت خود قرار دهند.

این نماینده مجلس هشتم، ادامه داد: این مسئله به این معنی نیست که اگر سیاسیون نیز در اختلاس اخیر دخیل بودند مبرا شوند.

حیدری‌دستنایی با تأکید بر این ‌که رسانه‌ها موضوع اختلاس را سیاسی نکنند، افزود: باید پرونده اختلاس به‌صورت دقیق بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet