هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غضنفرآبادی در تذکر آئین نامه‌ای:

برخی نمایندگان دیدگاه‌های سران فتنه را در مجلس مطرح می‌کنند

سرویس صحن
نماینده مردم بم در مجلس در تذکر آئین نامه ای گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان مباحث و دیدگاه های سران فتنه را با نام سوال از وزیر در مجلس مطرح می کنند.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 11:19
برخی نمایندگان دیدگاه‌های سران فتنه را در مجلس مطرح می‌کنند نماینده مردم بم در مجلس در تذکر آئین نامه ای گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان مباحث و دیدگاه های سران فتنه را با نام سوال از وزیر در مجلس مطرح می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg برخی,نمایندگان,دیدگاه‌های,سران,فتنه,را,در,مجلس,مطرح,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موسی غضنفرآبادی در نشست علنی صبح امروز یکشنبه 24 مهر در جریان سوال جمعی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی در تذکر آئین نامه ای و با استناد به ماده 23 بند 11 گفت: براساس این ماده نمایندگان باید به حفظ شان منزلت و اقتدار مطلبی در دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان توجه کنند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بعد از گذشت دو سال از انتخابات ریاست جمهوری، امروز مباحثی شبیه مباحث جریان فتنه و به نام سوال از وزیر از سوی نمایندگان مطرح می شود.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان سخنان سران فته را در مجلس بیان می کنند، گفت: در شان و منزلت مجلس نیست که برخی از نمایندگان آن سخنان و دیدگاه های سرای فتنه را با نام سوال وزیر در مجلس بیان کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000