هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدشهاب الدین صدر در پاسخ به تذکر جعفری:

رئیس مجلس باید به استعفای نمایندگان رسیدگی کند

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس گفت: زمانی که یک نماینده استعفا داده است رئیس مجلس شورای اسلامی باید در نخستین نشست علنی این موضوع را مطرح کند اما زمانی که جلسه به ریاست نایب رئیس برگزار می‌شود موضوع استعفا نباید مطرح شود.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 11:27
رئیس مجلس باید به استعفای نمایندگان رسیدگی کند نایب رئیس مجلس گفت: زمانی که یک نماینده استعفا داده است رئیس مجلس شورای اسلامی باید در نخستین نشست علنی این موضوع را مطرح کند اما زمانی که جلسه به ریاست نایب رئیس برگزار می‌شود موضوع استعفا نباید مطرح شود. http://cdn.icana.ir/d/019/2767.jpg رئیس,مجلس,باید,به,استعفای,نمایندگان,رسیدگی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس بهروز جعفری، در تذکر آئین نامه‌ای خود با استناد به ماده 93 آئین نامه داخلی مجلس با بیان اینکه موضوع استعفای یکی نمایندگان باید در نشست علنی امروز مجلس مطرح می شد، تصریح کرد: اگر استعفا صحت ندارد باید در نشست اعلام شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح سوال از وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست امروز مجلس شائبه تبلیغاتی و انتخاباتی دارد، افزود: هیات رئیسه باید امروز به جای طرح این سوال موضوع استعفای یک نماینده مجلس را مطرح می کرد.

سیدشهاب الدین صدر در پاسخ به تذکر جعفری با وارد ندانستن تذکر وی تصریح کرد: براساس ماده 93 آئین نامه داخلی مجلس، رئیس مجلس شورای اسلامی باید در نخستین نشست علنی پس از مطرح شدن استعفا، این موضوع را بررسی کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000