هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زمانی خبرداد:

پایان تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس،از نهایی شدن گزارش کمیته‌های تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبرداد.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 11:45
پایان تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس،از نهایی شدن گزارش کمیته‌های تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/296.jpg پایان,تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید جواد زمانی به باشگاه خبرنگاران،گفت:درحال حاضر کار تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی به پایان رسیده و کمیته‌های تحقیق وتفحص از تامین اجتماعی نظرات نهایی خود را درباره عملکرد صندوق تامین اجتماعی تحویل داده اند.

وی با بیان اینکه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی حدود ۱۰هزار صفحه است،اظهار داشت: برای قرائت گزارش در صحن علنی مجلس حداکثر نیم ساعت زمان وجود دارد؛لذا کمیته‌ای برای ویرایش این گزارش تشکیل شده تا گزارش کمیته تحقیق و تفحص را به گونه‌ای که اصل قضایا در آن گنجانده شود در ۱۰صفحه خلاصه کند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از مجلس ظرف این هفته به هیات رئیسه مجلس ارجاع داده می شود تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000