هدر اصلی
1390/07/24 14:44:00
سرویس صحن
/مجلس در روزی که گذشت/

گزارش تفریغ بودجه 88 زیر سایه سئوال نمایندگان از وزیر اقتصاد

در نشست علنی امروز مجلس وکلای مردم در خانه ملت از پاسخ وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره نحوه توزیع سهام عدالت قانع شدند و بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی را ادامه دادند.
گزارش تفریغ بودجه 88 زیر سایه سئوال نمایندگان از وزیر اقتصاد در نشست علنی امروز مجلس وکلای مردم در خانه ملت از پاسخ وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره نحوه توزیع سهام عدالت قانع شدند و بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی را ادامه دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/7343.jpg گزارش,تفریغ,بودجه,88,زیر,سایه,سئوال,نمایندگان,از,وزیر,اقتصاد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ نشست علنی امروز (یکشنبه 24 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی با بررسی موضوع‌های مختلفی همراه بود.

نمایندگان مردم در مجلس در ابتدای نشست علنی امروز در ادامه بررسی جزئیات طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی، مواد 2 و 3 این طرح را برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس ارجاع دادند.

بر اساس برنامه قرار بود نمایندگان مردم در مجلس در نشست امروز خود گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره تفریغ بودجه سال 88 کشور را بررسی کنند که این امر محقق نشد.

مهم‌ترین دستورکار نشست علنی امروز مجلس طرح سئوال 15 نماینده مردم در مجلس از "شمس‌الدین حسینی" وزیرامور اقتصادی و دارایی درباره نحوه پرداخت سود سهام عدالت بود.

نمایندگان مردم درمجلس در جریان طرح سئوال نمایندگان مردم در مجلس از وزیر اموراقتصادی و دارایی تذکرهای فراوانی دادند که "سیدشهاب‌الدین صدر" در پاسخ به این تذکرها گفت: وزیر اقتصاد در حیطه اختیاراتش توضیح می‌دهد.

البته نمایندگان سئوال کننده از وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست امروز مجلس از پاسخ حسینی قانع شدند.

صبح امروز نادر قاضی‌پور درباره عدم اعلام وصول طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی ازسوی هیئت رئیسه تذکر آیین‌نامه‌ای داد که محمدرضا باهنر در پاسخ به این تذکر گفت: طراحان استیضاح وزیر اقتصاد تا فردا صبر کنند.

البته در نشست علنی امروز مجلس بهروز جعفری درباره بررسی استعفای یکی از نمایندگان مردم در مجلس به هیئت رئیسه تذکر داد که سید شهاب‌الدین صدر در پاسخ به این تذکر تصریح کرد: بررسی استعفای یک نماینده در مجلس بر عهده رئیس مجلس است و شخص رئیس باید این موضوع را پیگیری کند.

همچنین تعدادی از دانش‌آموزان آموزشگاه دخترانه پروین اعتصامی از منطقه ۹ تهران و تعدادی از دانش‌آموزان آموزشگاه دخترانه مکتب توحید از ناحیه ۲ شهرری میهمان نشست علنی امروز مجلس بودند.

بر اساس این گزارش "ولی اسماعیلی" نماینده مردم گرمی، "هادی مقدسی" نماینده مردم بروجرد، "صمد مرعشی" نماینده مردم رودبار، "سیدمحمدرضا حاجی‌اصغری" نماینده مردم میانه و "مهرداد بائوج لاهوتی" نماینده مردم لنگرود ناطقان میاندستور نشست علنی امروز مجلس بودند./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet