هدر اصلی
1390/07/24 13:43:58
سرویس صحن
حاجی‌اصغری در نطق میان‌دستور:

گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس گذاشتن گونی در مقابل ادارات دولتی نیست

نماینده مردم میانه در نطق میان‌دستور خود با تاکید بر حل مشکلات خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان گفت: گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس تنها گذاشتن گونی در مقابل ادارات و نهادهای دولتی نیست.
گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس گذاشتن گونی در مقابل ادارات دولتی نیست نماینده مردم میانه در نطق میان‌دستور خود با تاکید بر حل مشکلات خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان گفت: گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس تنها گذاشتن گونی در مقابل ادارات و نهادهای دولتی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/263.jpg گرامی‌داشت,هفته,دفاع,مقدس,گذاشتن,گونی,در,مقابل,ادارات,دولتی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حاجی‌اصغری در نشست علنی امروز یکشنبه 24 مهر در نطق میان‌دستور خود گفت: آمریکا منفورترین نظام سیاسی در جهان است و این به علت کشتن مردم عراق، افغانستان و فلسطین است و قیام وال‌استریت نتایج همه سیاست‌های اشتباه این کشور است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: این کشور برای انحراف افکار عمومی و خروج از بحران داخلی توطئه‌ای را برای دولت ایران ترسیم کرده است.

وی با بیان اینکه از دولت عربستان توقع داریم فریب آمریکا را نخورد، گفت: تلاش آمریکا برای انحراف افکار عمومی با شکست روبرو خواهد شد و این توطئه نیز همچون توطئه‌های سال‌های گذشته نقش بر آب خواهد شد.

حاجی‌اصغری اسلام منهای اشرافیت و نیز منهای قبایل و قومیت را راه نجات و پیروزی ملت ایران خواند و گفت: پیروی از ولی‌فقیه و اسلام ناب محمدی و پرهیز از اشراف‌طلبی، قومیت‌گرایی رمز پیروزی ملت ایران است.

حاجی‌اصغری با بیان اینکه اشتباهات در تاریخ تمامی ندارد، گفت: محراب نه تنها حمد دوست با خدا که محل جنگ با شیطان است.

وی تاکید کرد: اگر چه ابن‌ملجم کشته شده است ولی بی‌عدالتی کشته نشده است.

نماینده مردم میانه در مجلس با تاکید بر اجرای مصوبات از سوی دولت گفت: قانون حمایت از خانواده جانبازان و ایثارگران سرانجام به کجا انجامیده است و این قانون هم‌اکنون در چه وضعیت قرار دارد. بنده برای چندمین بار برای قانون حمایت از جانبازان و ایثارگران تاکید کرده‌ام.

حاجی‌اصغری تاکید کرد: گرامی داشتن هفته دفاع مقدس چند گونی خاک در مقابل ادارات نیست بلکه اشتغال فرزندان، حل مشکلات خانواده‌های ایثارگران و جانبازان گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه این چه در رأس امور بودن است که مصوبات مجلس از سوی دولت اجرا نمی‌شود، گفت: بنده برای چندمین بار بر اجرای مصوبه مجلس در زمینه قانون حمایت از خانواده ایثارگران و جانبازان تاکید کردم و تا به امروز هیچ نتیجه‌ای عاید خانواده این عزیزان نشده است.

نماینده مردم میانه با تاکید بر اهمیت اشتغال جوانان گفت: اشتغال جوانان به ویژه فرزندان ایثارگران و جانبازان، گرامی‌داشتن مقام ایثارگران و جانبازان است.

وی ادامه داد: حل مشکلات خانواده‌های ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا یعنی گرامی‌داشتن مقام شامخ این عزیزان.

حاجی‌اصغری با تاکید بر آرمان‌های موجود در زمینه اشتغال گفت: باید مسئولان در زمینه اشتغال در گام اول واقعیت‌های جامعه را بپذیرند و با اتکا به آمارهای واقعی و عدم دستکاری و تحریف آمارها برای حل مشکل بیکاری در کشور اقدام عاجل کنند.

وی با تاکید بر نقش کشاورزی در زمینه اشتغال گفت: نقش کشاورزی در اشتغال و تامین امنیت غذایی کشور بر همه واضح است و تاکید بر این موضوع تاکید بر بدیهیات برای دولت است.

حاجی‌اصغری تاکید کرد: هنوز بعد از 7 ماه از سال از کارت سوخت ادارات کشاورزی هیچ خبری نیست و این به معنی بی‌توجهی به یکی از مهمترین بخش‌های اقتصادی کشور است.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به کشاورزان از سوی دولت گفت: وقتی گندم کشاورزان را که قیمت تضمینی آن 390 تومان برای هر کیلو بوده به کیلویی 270 تومان می‌خرند چگونه انتظار این بخش را در اقتصاد کشور دارند.

نماینده مردم میانه در مجلس تاکید کرد: اگر احکام بودجه، بودجه سنواتی، قانون بهره‌ور در بخش کشاورزی و بسته‌های حمایتی به دولت و به موقع اجرا می‌شد وضعیت کشاورزی کشور به وضعیت کنونی دچار نمی‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet