هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سید شهاب‌الدین صدر:

انتخابات مجلس نهم با مشارکت بالای مردم برگزار می‌شود

سرویس صحن
نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه مشارکت 80 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 یکی از افتخارات نظام بود، گفت: انتخابات مجلس نهم نیز با مشارکت بالای مردم برگزار می‌شود.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 13:53
انتخابات مجلس نهم با مشارکت بالای مردم برگزار می‌شود نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه مشارکت 80 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 یکی از افتخارات نظام بود، گفت: انتخابات مجلس نهم نیز با مشارکت بالای مردم برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/10198.jpg انتخابات,مجلس,نهم,با,مشارکت,بالای,مردم,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز یکشنبه 24 مهرماه مجلس شورای اسلامی سید شهاب‌الدین صدر پس از طرح سوال نمایندگان از وزیر امور اقتصاد و دارایی تصریح کرد: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی مشارکت 80 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مسائلی که پس از انتخابات 88 مطرح شد در مسیر قانونی بررسی شد و توطئه دشمنان ایران بود که قصد داشت به سلامت انتخابات لطمه وارد کند.

نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه در آستانه انتخابات مجلس نهم هستیم، ابراز امیدواری کرد که این انتخابات نیز با هیجان و مشارکت بالای مردم برگزار می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000