شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

وزارت خارجه در واکنش به دروغ بزرگ آمریکا به محکمه‌های جهانی شکایت کند

سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که پروژه‌های ایران هراسی آمریکا همواره با شکست مواجه شده است، گفت: وزارت خارجه در واکنش به دروغ بزرگ آمریکا به محکمه‌های جهانی شکایت کند.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 14:06
وزارت خارجه در واکنش به دروغ بزرگ آمریکا به محکمه‌های جهانی شکایت کند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که پروژه‌های ایران هراسی آمریکا همواره با شکست مواجه شده است، گفت: وزارت خارجه در واکنش به دروغ بزرگ آمریکا به محکمه‌های جهانی شکایت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/2260.jpg وزارت,خارجه,در,واکنش,به,دروغ,بزرگ,آمریکا,به,محکمه‌های,جهانی,شکایت,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: ایران هیچ گونه مذاکره ای با آمریکا درخصوص توطئه جدید آمریکایی‌ها درباره ترور سفیر عربستان در آمریکا ترتیب نداده است و لازم ندیده که در این باره با مقامات آمریکایی گفت وگویی داشته باشد.

وی با یادآوری مذاکرات سه دوره‌ای ایران با آمریکا درباره موضوع عراق گفت: در آن زمان ایران تشخیص داد با آمریکا درباره موضوع عراق گفت وگویی داشته باشد و برای خروج از بحران این کشور تلاش کند. البته مساله عراق با موضوع اخیر کاملا متفاوت است.

بروجردی با بیان این که پروژه‌های ایران هراسی آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون همواره با شکست مواجه شده است تاکید کرد: وزارت امور خارجه درباره این دروغ بزرگ آمریکایی‌ها به محکمه‌های جهانی شکایت کند.

وی درباره هویت فرد مظنون که در رسانه‌های غربی مطرح است ،گفت: رسانه‌های غربی علاوه بر تایید سوءپیشینه‌های وی اعلام کردند فرد مظنون دچار حواس پرتی است که این موضوع را تحلیل گران غرب و اصحاب رسانه نیز به سخره گرفتند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره سیاست خارجی فعلی ایران گفت: سیاست کشور ما همواره همزیستی مسالمت آمیز با تمام کشورهای دارای مشروعیت بوده و حتی با کشورهای منطقه نیز توافقنامه‌های امنیتی به امضا رسانده ایم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000