هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی در نطق میان دستور:

واردات محصولات چینی ضربه‌ی جبران‌ناپذیری به تولید زده است

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مسئولان اجرایی کشور باید برای حمایت از تولیدکنندگان، بسته‌های حمایتی خود را ارائه کنند، گفت:‌ واردات محصولات چینی ضربه جبران‌ناپذیری را به تولید وارد کرده است.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 14:02
واردات محصولات چینی ضربه‌ی جبران‌ناپذیری به تولید زده است عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مسئولان اجرایی کشور باید برای حمایت از تولیدکنندگان، بسته‌های حمایتی خود را ارائه کنند، گفت:‌ واردات محصولات چینی ضربه جبران‌ناپذیری را به تولید وارد کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/701.jpg واردات,محصولات,چینی,ضربه‌ی,جبران‌ناپذیری,به,تولید,زده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس، مهرداد بائوج لاهوتی، در نطق میان دستور خود با بیان اینکه آمریکا امروز یک شکست خورده سیاسی منطقه است پایگاه اصلی خود که مصر بود را از دست داده است، تصریح کرد: در یک موضوع کودکانه ایران را به ترور متهم کرده است تا مردم آمریکا را منحرف کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی توطئه جدید آمریکا را محکوم کرد و گفت:‌ وزارت امور خارجه این موضوع را باید با جدیت پیگیری کند.

وی ادامه داد: مردم کشورهای اسلامی با هدایت رهبر معظم انقلاب به دنبال ریشه‌کن کردن ظلم در جهان هستند.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی سال جاری 340 هزار و 500 میلیارد تومان بود، گفت: تاکنون 10 هزار میلیارد تومان محقق شده است و رئیس جمهوری باید این موضوع را بررسی کند.

لاهوتی ادامه داد: تولیدکنندگان نقش کلیدی در رشد اقتصادی دارند و وزارت صنعت معدن و تجارت باید با ارائه بسته حمایتی در راستای قانون هدفمندی یارانه‌ها از تولیدکنندگان حمایت کند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه هر واردات یک بیکاری در کشور است، گفت: واردات کالاهای چینی ضربه جبران‌ناپذیری به تولید وارد کرده است.

وی با بیان اینکه موضوع تولید پیله ابریشم یکی از دغدغه‌های مردم است گفت: وزیر جهاد کشاورزی باید این موضوع را برطرف کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم تصریح کرد: رئیس جمهوری باید مشکل چایکاران را برطرف کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000