هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی‌جرف خبر داد:

تصویب لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هفته آینده در کمیسیون اقتصادی

سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود آخرین مواد لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی کردند، گفت: به احتمال زیاد گزارش کمیسیون اقتصادی درباره این لایحه، هفته آینده برای بررسی در صحن علنی به هیئت رئیسه مجلس ارسال می‌شود.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 17:14
تصویب لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هفته آینده در کمیسیون اقتصادی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود آخرین مواد لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی کردند، گفت: به احتمال زیاد گزارش کمیسیون اقتصادی درباره این لایحه، هفته آینده برای بررسی در صحن علنی به هیئت رئیسه مجلس ارسال می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/10591.jpg تصویب,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز،,هفته,آینده,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

سیدعلی موسوی‌جرف در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز - یک شنبه 24 مهر - کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست امروز اعضای این کمیسیون آخرین مواد لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی کردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست آینده کمیسیون اقتصادی مجلس جمع بندی نهایی درباره لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام می‌شود و گزارش نهایی کمیسیون درباره این لایحه به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم تأکید کرد: به احتمال زیاد گزارش این کمیسیون درباره لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز هفته آینده برای بررسی در صحن علنی به هیئت رئیسه مجلس ارسال می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000