هدر اصلی
1390/07/24 17:21:40
سرویس اقتصادی
عمادحسینی با اعلام جدی شدن استیضاح مجید نامجو:

استیضاح وزیر نیرو هفته‌آینده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که استیضاح وزیر نیرو حتمی است و نمایندگان مردم در مجلس در حال امضا طرح استیضاح نامجو هستند، گفت: به احتمال فراوان این طرح تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌شود.
استیضاح وزیر نیرو هفته‌آینده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که استیضاح وزیر نیرو حتمی است و نمایندگان مردم در مجلس در حال امضا طرح استیضاح نامجو هستند، گفت: به احتمال فراوان این طرح تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg استیضاح,وزیر,نیرو,هفته‌آینده,به,هیئت,رئیسه,مجلس,تقدیم,می‌شود Icana

سیدعماد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس طرح استیضاح "مجید نامجو" وزیر نیرو را امضا کرده‌اند، تصریح کرد:‌ جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر نیرو در کمیسیون انرژی آغاز شده است و اعضای کمیسیون‌های دیگر نیز این طرح را امضا می‌کنند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که استیضاح وزیر نیرو علت‌های مختلفی دارد، افزود: تخصیص منابع هدفمندی یارانه‌ها ی وزارت نیرو به بخش‌های دیگر و مسائل مربوط به حوزه آب و برق از جمله علت‌های استیضاح وزیر نیرو است.

بدهی وزارت نیرو به پیکانکاران و مسائل مربوط به طرح‌های سد سازی از جمله علت‌های مهم استیضاح مجید نامجو است 

وی ادامه داد: بدهی وزارت نیرو به پیکانکاران و مسائل مربوط به طرح‌های سدسازی از جمله علت‌های مهم استیضاح مجید نامجو است.

حسینی تأکید کرد: نابسامانی در انجام طرح‌های مصوب هیئت دولت در سفرهای استانی در حوزه نیرو از جمله مواردی است که طراحان استیضاح وزیر نیرو به آن تأکید دارند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس هشتم درباره زمان ارائه طرح استیضاح وزیر نیرو به هیئت رئیسه مجلس گفت: به احتمال فراوان این طرح تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet