هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عیسی زاده:

تعویق در ارایه گزارش تحقیق از سازمان تامین اجتماعی

سرویس اجتماعی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بیشتر وقت جلسه امروز کمیسیون برای رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا صرف شد گفت: در این نشست فرصت نشد تا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی قرائت شود و بررسی در این زمینه به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 18:15
تعویق در ارایه گزارش تحقیق از سازمان تامین اجتماعی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بیشتر وقت جلسه امروز کمیسیون برای رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا صرف شد گفت: در این نشست فرصت نشد تا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی قرائت شود و بررسی در این زمینه به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد. http://cdn.icana.ir/d/019/10750.jpg تعویق,در,ارایه,گزارش,تحقیق,از,سازمان,تامین,اجتماعی Icana

مهدی عیسی زاده در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در مورد نتایج حاصل شده از جلسه عصر امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این جلسه به بررسی مشکلات خانواده شهدا و جانبازان و مفقودالاثران جنگ تحمیلی پرداختیم و مسعود زریبافان رییس بنیاد جانبازن قول‌های خوبی برای رسیدگی به مشکلات آنها داد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: قرار شد به جز فرزندان شهدا دیگر اعضای خانواده شهدا مانند خواهر و برادر شهید نیز از مزایای شهید استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بیشتر وقت جلسه امروز کمیسیون برای رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا صرف شد گفت: در این نشست فرصت نشد تا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی قرائت شود و به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000